українська російська англійська

Відеокліп «Колядка для янголів»
«Колядка для янголів» створена спільно Міністерством культури України та Благодійним Фондом "Майдан Гідності" за участі Камерного дівочого хору Київської середньої спеціалізованої музичної школи ім. Лисенка та дітей, а також молодших братів і сестер Героїв Небесної Сотні
Проект створювався у Будинку звукозапису Українського радіо та на Алеї Героїв Небесної Сотні творчою групою на чолі з керівником проекту Сергієм Проскурнею, режисер зйомок та монтажу - Ірина Новосаденко.

Київ, Україна, 2017 р.
Міністр культури Євген Нищук у програмі "Час. Підсумки дня" на "5 каналі"
В ефірі "5 каналу" у програмі "Час. Підсумки дня" Міністр культури України Євген Нищук розповів про конкурс на посаду директора Інституту книги та про створення музею Революції гідності, зокрема, про перебіг будівельних робіт у Будинку профспілок.
Міністр культури Євген Нищук у програмі "Погляд" на "5 каналі"
Міністр культури Євген Нищук у програмі "Погляд" на "5 каналі" розповів про проблеми закону "Про контрактну систему" та як виглядатиме українська культура у 2017 році
"Свобода слова" з Євгеном Нищуком на телеканалі ICTV (21.11.16)
Під час виступу в програмі «Свобода слова» на телеканалі ICTV Міністр культури Євген Нищук, добре відомий, як «голос Майдану», поділився своїм баченням увічнення пам’яті Героїв Майдану, його історичної цінності та можливого розвитку подій стосовно повторення протестів.
Програма «Перші про головне. Коментарі» з Міністром культури України на телеканалі ZIK (21.11.16)

Відео

Відеокліп «Колядка для янголів»

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація "Cофтлайн" (Україна)
© Розробник: Корпорація "Cофтлайн" (Україна)