???mainPage???
Пошук

Розширений пошук »


Опитування
Чи зручно Вам користуватися цим сайтом?
Так
Ні
Не завжди
Відповісти Відповісти
Результат опитування Відповісти
Головна  » Прес-служба » Прес-релізи» ПОСТ-РЕЛІЗ участі благодійного фонду Влади Прокаєвої «Обдаровані діти – майбутнє України» у рамках програми «З КНИГОЮ В СЕРЦІ» версія для друку
ПОСТ-РЕЛІЗ участі благодійного фонду Влади Прокаєвої «Обдаровані діти – майбутнє України» у рамках програми «З КНИГОЮ В СЕРЦІ»

 

ЗА ПІДТРИМКИ:

Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту

Міністерства культури і туризму України

Міністерства освіти і науки України

Національної спілки письменників України

 

 

Пост-реліз

 

 

Днями у рамках програми «З КНИГОЮ В СЕРЦІ» Благодійний фонд Влади Прокаєвої «Обдаровані діти – майбутнє України» оновив та поповнив бібліотечні фонди Львівської обласної бібліотеки для Юнацтва.

 

Львів став четвертим містом, де відбулася передача книг бібліотекам для юнацтва після Києва, Херсону та Житомиру. Як і інші регіональні бібліотеки, львівська отримала набір нових книг, що складав 500 примірників. Під час проекту поетапно проходить поповнення фондів 24-х державних обласних бібліотек України для юнацтва. Всього планується передача понад 12 000 примірників на суму 1 000 000 гривень.

 

З метою привернення уваги громадськості до проблем зниження читацької активності, оцінивши великі потреби українського суспільства у підвищені рівня читацької компетентності та запобігання втрати вітчизняної видавничої галузі, як сектора національної економіки, у рамках Західноукраїнського бібліотечного форуму БФ Влади Прокаєвої ініціював створення Громадської ради з питань розвитку бібліотечної справи при Кабінеті Міністрів України, задля чого більшість з присутніх на форумі фахівців підписали резолюцію та звернення до Прем’єр-міністра України М.Я.Азарова.

 

Окрім того, голова Благодійного фонду «Обдаровані діти – майбутнє України» Влада Прокаєва взяла участь у круглому столі «Як об’єднати зусилля та ресурси задля підтримки дитячого читання», ініційованого та організованого ГО «Форум видавців у Львові», фондом «Україна 3000», БФ «Приятелі дітей» та БФ «Обдаровані діти – майбутнє України». Влада Прокаєва виступила з доповіддю та підкреслила, що нові комп'ютерні технології й електронні книги не зможуть цілком замінити книгу. Учасники круглого столу уклали Меморандум про співробітництво задля популяризації української книги та читання серед дітей та юнацтва. Цей документ передбачає низку спільних ініціатив з метою розкриття потенціалу дитячої книги, як інструмента підвищення культурного та інтелектуального рівня нації, залучення юного покоління до світу читання та забезпечення дітей та молоді новітніми якісними українськими виданнями.

 

 

Контакти:

Тетяна Щербина: моб. (067) 46-31-225;

тел/факс: (044) 521-60-35.

E-mail: annaprvlada@gmail.com.

Ольга Косинська: моб. (067) 40-90-291;

тел/факс: (044) 521-60-35.

E-mail: office@lytovchenkofoundation.org.


Корисні посилання
До уваги працівників галузі культури Луганської та Донецької областей
Програма «Взаєморозуміння» - суспільний діалог через мистецтво
Відзначення 200-річчя Т.Г. Шевченка
Міжнародний фонд культурного розмаїття оголошує конкурс
Президент України
Верховна Рада України

Інформаційно-аналітичний бюлетень КМУ
Урядова телефонна ''гаряча лінія''
Національне агентство України з питань державної служби
Антикорупційний портал
Електронний квиток
Національне видавництво «Культура»
Українське національне інформагентство ''УКРІНФОРМ''
Український центр культурних досліджень
Министерство культуры АР Крым
Культурно-мистецька освіта
Біла книга з міжкультурного діалогу ''Жити разом у рівності і гідності''
Наша сторінка на facebook
Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів
Система електронних торгів арештованим майном
Інформаційний ресурс для громадян, вимушених залишати свої оселі