???mainPage???
Пошук

Розширений пошук »


Опитування
Чи зручно Вам користуватися цим сайтом?
Так
Ні
Не завжди
Відповісти Відповісти
Результат опитування Відповісти
Головна  » Новини » Архів офіційних новин за 2012 рік» В Івано-Франківську відбувся IV Міжнародний фольклорний фестиваль етнографічних регіонів України «Родослав» версія для друку
В Івано-Франківську відбувся IV Міжнародний фольклорний фестиваль етнографічних регіонів України «Родослав»

4-6 травня з нагоди 350-річчя міста Івано-Франківська відбувся IV Міжнародний етнографічно-фольклорний фестиваль "Родослав".

 

Фестиваль, який відбувається раз у три роки, пройшов ушосте. Він проводиться за підтримки Міністерства культури України та з ініціативи Всеукраїнських асоціацій і об’єднаних товариств етнографічних регіонів України з метою відродження та збереження традицій і обрядів, виявлення спільних джерел їх виникнення і розвитку, сприяння успішному втіленню в життя та популяризації народної творчості шляхом ознайомлення з творчими колективами, окремими виконавцями і майстрами декоративно-ужиткового мистецтва.

 

5 травня Заступник Міністра культури Тимофій Кохан взяв участь в урочистому відкритті IV Міжнародного фольклорного фестивалю етнографічних регіонів України «Родослав» й зачитав вітальне слово гостям та організаторам заходу від Міністра культури Михайла Кулиняка:

«IV Міжнародного фольклорно-етнографічного фестивалю «Родослав» - захід,  який яскраво демонструє самобутній колорит та невичерпні духовні надбання Івано-Франківського краю.

Споконвіку пісня і танок, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті, які увійшли у наше повсякденне життя, в кожну сім’ю і оселю, стали часткою загального духовного надбання. Переконаний, що творчі звершення учасників заходу зігріють ваші серця, згуртують на добрі справи, подарують радість від спілкування зі світом краси і мистецтва».

 

Цьогоріч програма Міжнародного фольклорного фестивалю етнографічних регіонів України “Родослав» включала виставки робіт майстрів народного, декоративно-ужиткового мистецтва Івано-Франківщини та інших областей України, культурно-мистецьку програму «Храм української родини» в районах та містах області за участю учасників фестивалю, художніх колективів і виконавців України і з-за кордону, виступ муніципальних та аматорських колективів м. Івано-Франківська та безліч інших заходів.

 

У фестивалі «Родослав» взяли участь понад тисячу осіб, які приїхали з України та з-за кордону. На фестиваль до Дня міста прибули 22 іноземні делегації з 12 країн світу, зокрема- з Європи та Америки.

Фестиваль зібрав також понад 30 українських мистецьких колективів та понад 150 майстрів декоративно-ужиткового мистецтва. Прикарпаття представляє 22 аматорські художні колективи. На заході було представлено малярство, народні промисли, хореографію та хорове мистецтво з усіх регіонів України.


Корисні посилання
 Проект Довгострокової стратегії розвитку української культури
Український інститут Тараса Шевченка
Інформація Міністерства культури України про стан виконання у червні 2015 р. плану заходів з виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України та Стратегії сталого розвитку «Україна–2020» у 2015 році»
Конкурс статей та фотографій про культурну спадщину Криму
Український патріотичний плакат – 2015
Долучитися до Ради реформ
Бібліотека українського воїна
Мобілізаційні читання до річниці від дня народження Тараса Шевченка
Президент України
Верховна Рада України

Урядова телефонна ''гаряча лінія''
Антикорупційний портал
Українське національне інформагентство ''УКРІНФОРМ''
Український центр культурних досліджень
Культурно-мистецька освіта
Наша сторінка на facebook
Національна безпека і оборона України
Електронні закупівлі Міністерства культури України
Інформаційний ресурс для громадян, вимушених залишати свої оселі
До уваги працівників галузі культури Луганської та Донецької областей