???mainPage???
Пошук

Розширений пошук »


Опитування
Чи зручно Вам користуватися цим сайтом?
Так
Ні
Не завжди
Відповісти Відповісти
Результат опитування Відповісти
Головна  » Новини » Архів офіційних новин за 2012 рік» В Івано-Франківську відбувся IV Міжнародний фольклорний фестиваль етнографічних регіонів України «Родослав» версія для друку
В Івано-Франківську відбувся IV Міжнародний фольклорний фестиваль етнографічних регіонів України «Родослав»

4-6 травня з нагоди 350-річчя міста Івано-Франківська відбувся IV Міжнародний етнографічно-фольклорний фестиваль "Родослав".

 

Фестиваль, який відбувається раз у три роки, пройшов ушосте. Він проводиться за підтримки Міністерства культури України та з ініціативи Всеукраїнських асоціацій і об’єднаних товариств етнографічних регіонів України з метою відродження та збереження традицій і обрядів, виявлення спільних джерел їх виникнення і розвитку, сприяння успішному втіленню в життя та популяризації народної творчості шляхом ознайомлення з творчими колективами, окремими виконавцями і майстрами декоративно-ужиткового мистецтва.

 

5 травня Заступник Міністра культури Тимофій Кохан взяв участь в урочистому відкритті IV Міжнародного фольклорного фестивалю етнографічних регіонів України «Родослав» й зачитав вітальне слово гостям та організаторам заходу від Міністра культури Михайла Кулиняка:

«IV Міжнародного фольклорно-етнографічного фестивалю «Родослав» - захід,  який яскраво демонструє самобутній колорит та невичерпні духовні надбання Івано-Франківського краю.

Споконвіку пісня і танок, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті, які увійшли у наше повсякденне життя, в кожну сім’ю і оселю, стали часткою загального духовного надбання. Переконаний, що творчі звершення учасників заходу зігріють ваші серця, згуртують на добрі справи, подарують радість від спілкування зі світом краси і мистецтва».

 

Цьогоріч програма Міжнародного фольклорного фестивалю етнографічних регіонів України “Родослав» включала виставки робіт майстрів народного, декоративно-ужиткового мистецтва Івано-Франківщини та інших областей України, культурно-мистецьку програму «Храм української родини» в районах та містах області за участю учасників фестивалю, художніх колективів і виконавців України і з-за кордону, виступ муніципальних та аматорських колективів м. Івано-Франківська та безліч інших заходів.

 

У фестивалі «Родослав» взяли участь понад тисячу осіб, які приїхали з України та з-за кордону. На фестиваль до Дня міста прибули 22 іноземні делегації з 12 країн світу, зокрема- з Європи та Америки.

Фестиваль зібрав також понад 30 українських мистецьких колективів та понад 150 майстрів декоративно-ужиткового мистецтва. Прикарпаття представляє 22 аматорські художні колективи. На заході було представлено малярство, народні промисли, хореографію та хорове мистецтво з усіх регіонів України.


Корисні посилання
До уваги працівників галузі культури Луганської та Донецької областей
Небесна сотня. Рік
 Мобілізаційні читання до річниці від дня народження Тараса Шевченка; автор малюнку – Сергій Брильов
Президент України
Верховна Рада України

Зброя культури
Відбір проектних заявок на отримання фінансування від Міжнародного фонду культурного розмаїття
Урядова телефонна ''гаряча лінія''
Національне агентство України з питань державної служби
Антикорупційний портал
Електронний квиток
Українське національне інформагентство ''УКРІНФОРМ''
Український центр культурних досліджень
Министерство культуры АР Крым
Культурно-мистецька освіта
Біла книга з міжкультурного діалогу ''Жити разом у рівності і гідності''
Наша сторінка на facebook
Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів
Система електронних торгів арештованим майном
Інформаційний ресурс для громадян, вимушених залишати свої оселі