???mainPage???
Пошук

Розширений пошук »


Опитування
Чи зручно Вам користуватися цим сайтом?
Так
Ні
Не завжди
Відповісти Відповісти
Результат опитування Відповісти
Головна  » Державний реєстр нерухомих пам'яток України  » Накази Міністерства» Наказ Міністерства культури і туризму України від 15 вересня 2010 року № 706/0/16-10 "Про затвердження науково-проектної документації щодо меж і режимів використання зон охорони пам’яток та занесення об’єктів культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам’яток України" версія для друку
Наказ Міністерства культури і туризму України від 15 вересня 2010 року № 706/0/16-10 "Про затвердження науково-проектної документації щодо меж і режимів використання зон охорони пам’яток та занесення об’єктів культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам’яток України"

 

МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ УКРАЇНИ

 

 

НАКАЗ

 

 

Від 15.09.2010 р.

№ 706/0/16-10

 

 

м. Київ

 

 

Про затвердження науково-проектної

документації щодо меж і режимів використання

зон охорони пам’яток та занесення об’єктів культурної

спадщини до Державного реєстру нерухомих пам’яток України

 

 

Відповідно до статей 5, 14, 32 Закону України «Про охорону культурної спадщини», враховуючи рішення засідань Експертної комісії з розгляду питань занесення об’єктів культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам’яток України (протокол від 31.08.2010 р. № 2/10), Науково-методичної ради з питань охорони культурної спадщини Міністерства культури і туризму України (протокол від 01.09.2010 р. № 38)

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити межі і режими використання:

·       зон охорони пам’ятки архітектури та містобудування, монументального мистецтва місцевого значення – Комплекс споруд палацу Олександра ІІІ в смт Масандра м. Ялта Автономної Республіки Крим, визначених науково-проектною документацією, розробленою ТОВ «НТВО Крим» (додається);

·       зон охорони пам’ятки архітектури та містобудування національного значення – Комплекс споруд Воронцовського палацу в м. Алупка Автономної Республіки Крим, визначених науково-проектною документацією, розробленою ТОВ «НТВО Крим» (додається);

·       зон охорони пам’яток Національного історико-археологічного заповідника «Кам’яна могила» в селищі Мирне Запорізької області, визначених науково-проектною документацією, розробленою Науково-дослідним інститутом пам’яткоохоронних досліджень (додається).

 

2. Визначити, що науково-проектна документація, зазначена в пункті 1 наказу, зберігається в Державній службі з питань національної культурної спадщини.

 

3. Занести до Державного реєстру нерухомих пам’яток України за категорією місцевого значення об’єкти культурної спадщини:

·       в Автономній Республіці Крим – згідно з переліком, викладеним у додатку 1;

·       у Кіровоградській області – згідно з додатком 2;

·       у Львівській області згідно – з переліком, викладеним у додатку 3;

·       в Одеській області згідно – з переліком, викладеним у додатку 4;

·       у Сумській області згідно – з переліком, викладеним у додатку 5;

·       у Тернопільській області – згідно з переліком, викладеним у додатку 6;

·       у Херсонській області – згідно з переліком, викладеним у додатку 7;

·       у м. Києві – згідно з переліком, викладеним у додатку 8.

 

4. Визнати такими, що не підлягають занесенню до Державного реєстру нерухомих пам’яток України у зв’язку з невідповідністю критеріям, визначеним постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2001 р. № 1760 «Про затвердження Порядку визначення категорій пам’яток для занесення об’єктів культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам’яток України», об’єкти культурної спадщини:

·       в Автономній Республіці Крим – згідно з переліком, викладеним у додатку 9;

·       у Луганській області – згідно з переліком, викладеним у додатку10;

·       у Херсонській області – згідно з додатком 11;

·       у м. Києві – згідно з переліком, викладеним у додатку 12.

 

5. Органам охорони культурної спадщини Автономної Республіки Крим, обласних, Київської міської державних адміністрацій:

5.1. Забезпечити протягом 2010 року приведення у відповідність до цього наказу облікової документації на пам’ятки, включені відповідно до нього до Державного реєстру нерухомих пам’яток України.

5.2. Поінформувати власників пам’яток або уповноважені ними органи про занесення об’єктів культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам’яток України та забезпечити укладення охоронних договорів і видачу свідоцтв про реєстрацію об’єкта культурної спадщини як пам’ятки.

5.3. Довести цей наказ до відома органів з питань земельних ресурсів, архітектури та містобудування Автономної Республіки Крим, обласних, Київської міської державних адміністрацій і забезпечити його виконання.

 

6. Держкультурспадщини забезпечити підготовку необхідних документів для занесення до Державного реєстру нерухомих пам’яток України за категорією національного значення пам’яток згідно з переліком, викладеним у додатку 13.

 

7. Контроль за виконанням наказу покласти на голову Державної служби з питань національної культурної спадщини А.М. Вінграновського.

 

 

 

Міністр

М.А. Кулиняк

 

 

* * *

 

 

Додаток 1 до наказу Міністерства культури і туризму України від 15 вересня 2010 року № 706/0/16-10 «Про затвердження науково-проектної документації щодо меж і режимів використання зон охорони пам’яток та занесення об’єктів культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам’яток України»

 

Додаток 2 до наказу Міністерства культури і туризму України від 15 вересня 2010 року № 706/0/16-10 «Про затвердження науково-проектної документації щодо меж і режимів використання зон охорони пам’яток та занесення об’єктів культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам’яток України»

 

Додаток 3 до наказу Міністерства культури і туризму України від 15 вересня 2010 року № 706/0/16-10 «Про затвердження науково-проектної документації щодо меж і режимів використання зон охорони пам’яток та занесення об’єктів культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам’яток України»

 

Додаток 4 до наказу Міністерства культури і туризму України від 15 вересня 2010 року № 706/0/16-10 «Про затвердження науково-проектної документації щодо меж і режимів використання зон охорони пам’яток та занесення об’єктів культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам’яток України»

 

Додаток 5 до наказу Міністерства культури і туризму України від 15 вересня 2010 року № 706/0/16-10 «Про затвердження науково-проектної документації щодо меж і режимів використання зон охорони пам’яток та занесення об’єктів культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам’яток України»

 

Додаток 6 до наказу Міністерства культури і туризму України від 15 вересня 2010 року № 706/0/16-10 «Про затвердження науково-проектної документації щодо меж і режимів використання зон охорони пам’яток та занесення об’єктів культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам’яток України»

 

Додаток 7 до наказу Міністерства культури і туризму України від 15 вересня 2010 року № 706/0/16-10 «Про затвердження науково-проектної документації щодо меж і режимів використання зон охорони пам’яток та занесення об’єктів культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам’яток України»

 

Додаток 8 до наказу Міністерства культури і туризму України від 15 вересня 2010 року № 706/0/16-10 «Про затвердження науково-проектної документації щодо меж і режимів використання зон охорони пам’яток та занесення об’єктів культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам’яток України»

 

Додаток 9 до наказу Міністерства культури і туризму України від 15 вересня 2010 року № 706/0/16-10 «Про затвердження науково-проектної документації щодо меж і режимів використання зон охорони пам’яток та занесення об’єктів культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам’яток України»

 

Додаток 10 до наказу Міністерства культури і туризму України від 15 вересня 2010 року № 706/0/16-10 «Про затвердження науково-проектної документації щодо меж і режимів використання зон охорони пам’яток та занесення об’єктів культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам’яток України»

 

Додаток 11 до наказу Міністерства культури і туризму України від 15 вересня 2010 року № 706/0/16-10 «Про затвердження науково-проектної документації щодо меж і режимів використання зон охорони пам’яток та занесення об’єктів культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам’яток України»

 

Додаток 12 до наказу Міністерства культури і туризму України від 15 вересня 2010 року № 706/0/16-10 «Про затвердження науково-проектної документації щодо меж і режимів використання зон охорони пам’яток та занесення об’єктів культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам’яток України»

 

Додаток 13 до наказу Міністерства культури і туризму України від 15 вересня 2010 року № 706/0/16-10 «Про затвердження науково-проектної документації щодо меж і режимів використання зон охорони пам’яток та занесення об’єктів культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам’яток України»


Корисні посилання
 Проект Довгострокової стратегії розвитку української культури
Український інститут Тараса Шевченка
Інформація Міністерства культури України про стан виконання у червні 2015 р. плану заходів з виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України та Стратегії сталого розвитку «Україна–2020» у 2015 році»
Конкурс статей та фотографій про культурну спадщину Криму
Український патріотичний плакат – 2015
Долучитися до Ради реформ
Бібліотека українського воїна
Мобілізаційні читання до річниці від дня народження Тараса Шевченка
Президент України
Верховна Рада України

Урядова телефонна ''гаряча лінія''
Антикорупційний портал
Українське національне інформагентство ''УКРІНФОРМ''
Український центр культурних досліджень
Культурно-мистецька освіта
Наша сторінка на facebook
Національна безпека і оборона України
Електронні закупівлі Міністерства культури України
Інформаційний ресурс для громадян, вимушених залишати свої оселі
До уваги працівників галузі культури Луганської та Донецької областей