???mainPage???
Пошук

Розширений пошук »


Опитування
Чи зручно Вам користуватися цим сайтом?
Так
Ні
Не завжди
Відповісти Відповісти
Результат опитування Відповісти
Головна  » Конкурс культурно-мистецьких програм» Рішення № 3 від 16 серпня 2013 року "Про порядок відкритого захисту культурно-мистецьких програм (реалізації проектів, заходів), поданих на конкурс" конкурсної комісії з розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу виконання культурно-мистецьких програм (реалізації проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями та творчими спілками, які мають всеукраїнський статус, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка версія для друку
Рішення № 3 від 16 серпня 2013 року "Про порядок відкритого захисту культурно-мистецьких програм (реалізації проектів, заходів), поданих на конкурс" конкурсної комісії з розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу виконання культурно-мистецьких програм (реалізації проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями та творчими спілками, які мають всеукраїнський статус, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка

 

КОНКУРСНА КОМІСІЯ УХВАЛИЛА:

І. Затвердити поданий далі порядок відкритого захисту культурно-мистецьких програм (проектів, заходів).

1. Культурно-мистецькі програми (проекти, заходи) (далі – програми) захищає керівник громадської організації, творчої спілки або його уповноважений представник. До участі в захисті можуть залучатися додатково не більше 2-х членів громадської організації, творчої спілки. Під час захисту керівник громадської організації, творчої спілки або його уповноважений представник обов’язково має висвітлити:

·       мету програми, що подана на конкурс;

·       завдання програми;

·       соціальну проблему, на вирішення якої спрямовано програму;

·       цільову аудиторію, на яку спрямовано програму;

·       інноваційність програми;

·       очікувані результати та конкретні результативні показники виконання програми.

Під час захисту програми керівник (представник) громадської організації, творчої спілки може використовувати друковану продукцію, відео та аудіо матеріали, СD диски, та інші матеріали.

 

2. Регламент виступу керівника (представника) громадської організації, творчої спілки для звіту та захисту однієї програми – до 10 хвилин. У разі, якщо громадська організація, творча спілка подала більше однієї програми, регламент виступу на кожну наступну програму – до 7 хвилин.

Члени конкурсної комісії можуть задавати запитання керівнику або представнику громадської організації, творчої спілки.

 

3. Під час захисту можуть бути присутні представники засобів масової інформації.

 

4. За результатами відкритого захисту всіх програм члени конкурсної комісії індивідуально оцінюють програми за кожним з критеріїв, передбачених Порядком проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями та творчими спілками, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року № 1049. Оцінювання здійснюється за шкалою від нуля до 10 балів. Результати оцінки програм додаються до протоколу засідання конкурсної комісії.

 

5. У разі, коли учасник конкурсу письмово відмовився від відкритого захисту програми, конкурсна комісія приймає рішення про припинення його подальшої участі в конкурсі, про що надсилається письмове повідомлення.

 

 

II. Запросити на відкритий захист програм громадські організації, творчі спілки, конкурсні пропозиції яких допущені до участі у другому етапі конкурсу.

 

 

III. Розпочати відкритий захист програм 23 серпня 2013 року о 10:00 за адресою: м. Київ, вул. І. Франка, 19, (другий поверх, кімната 222).

 

 

IV. Відповідальному секретарю конкурсної комісії у триденний строк довести до відома учасників конкурсу порядок відкритого захисту програм, розробити графік відкритого захисту та запросити до участі у відкритому захисті всеукраїнські громадські організації, творчі спілки.

 

 

 

Голова конкурсної комісії

Т.Г. Кохан

 

 

Відповідальний секретар конкурсної комісії

Є.А. Сербіна


Корисні посилання
 Проект Довгострокової стратегії розвитку української культури
Український інститут Тараса Шевченка
Інформація Міністерства культури України про стан виконання у червні 2015 р. плану заходів з виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України та Стратегії сталого розвитку «Україна–2020» у 2015 році»
Конкурс статей та фотографій про культурну спадщину Криму
Український патріотичний плакат – 2015
Долучитися до Ради реформ
Бібліотека українського воїна
Мобілізаційні читання до річниці від дня народження Тараса Шевченка
Президент України
Верховна Рада України

Урядова телефонна ''гаряча лінія''
Антикорупційний портал
Українське національне інформагентство ''УКРІНФОРМ''
Український центр культурних досліджень
Культурно-мистецька освіта
Наша сторінка на facebook
Національна безпека і оборона України
Електронні закупівлі Міністерства культури України
Інформаційний ресурс для громадян, вимушених залишати свої оселі
До уваги працівників галузі культури Луганської та Донецької областей