???mainPage???
Пошук

Розширений пошук »


Опитування
Чи зручно Вам користуватися цим сайтом?
Так
Ні
Не завжди
Відповісти Відповісти
Результат опитування Відповісти
Головна  » Конкурс культурно-мистецьких програм» Рішення № 1 від 23 серпня 2013 року «Про визначення переможців конкурсу» конкурсної комісії з розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу виконання культурно-мистецьких програм (реалізації проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями та творчими спілками, які мають всеукраїнський статус, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка версія для друку
Рішення № 1 від 23 серпня 2013 року «Про визначення переможців конкурсу» конкурсної комісії з розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу виконання культурно-мистецьких програм (реалізації проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями та творчими спілками, які мають всеукраїнський статус, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка

 

КОНКУРСНА КОМІСІЯ УХВАЛИЛА:

Визначити переможцями конкурсу та внести до Плану роботи Міністерства культури України на III та IV квартали 2013 року з відповідним фінансуванням конкурсні пропозиції:

 

1. Асоціації німців України:

·       видання газети Асоціації німців України Deutsche Zentrale Zeitung за ціллю 2) Реалізація Європейської хартії регіональних мов або мов меншин з обсягом фінансування 22.0 тис. грн.

 

2. Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнське суспільне об’єднання «Георгія»:

·       історико-культурне видання «Журнал «Сакартвело» за ціллю 2) Реалізація Європейської хартії регіональних мов або мов меншин з обсягом фінансування 30.0 тис. грн.;

·       IX Фестиваль Нового Грузинського Кіно за ціллю 1) відтворення культури національних меншин з обсягом фінансування 30.0 тис. грн.

 

3. Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Соціальний вектор»:

·       Всеукраїнська культурно-мистецька акція «Ми – одна родина» за ціллю 2) Реалізація Європейської хартії регіональних мов або мов меншин з обсягом фінансування 60.0 тис. грн.

 

4. Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Європейська інтеграція»:

·       Свято польської культури в Україні за ціллю 2) Реалізація Європейської хартії регіональних мов або мов меншин з обсягом фінансування 48.0 тис. грн.

 

5. Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Асоціація «КВН України»:

·       Всеукраїнський культурно-мистецький конкурс для творчо обдарованих дітей та молоді «Жарт-птиця» за ціллю 3) Підтримка творчо обдарованих дітей та молоді з обсягом фінансування 20.0 тис. грн.

 

6. Федерації грецьких товариств України:

·       видання газети «Елліни України» за ціллю 2) Реалізація Європейської хартії регіональних мов або мов меншин з обсягом фінансування 30.0 тис. грн.

 

7. Демократичної Спілки Угорців України:

·       видання газети “Kàrpàti Igaz Szó» за ціллю 2) Реалізація Європейської хартії регіональних мов або мов меншин з обсягом фінансування 80.0 тис. грн.

 

8. Українського товариства охорони пам’яток історії та культури:

·       збереження історико-культурної та архітектурної спадщини за ціллю 4) Збереження історико-культурної та архітектурної спадщини з обсягом фінансування 100.0 тис. грн.

 

9. Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Республіканський культурно-освітній центр «Молодь України»:

·       V Всеукраїнський молодіжний мистецький фестиваль «Кобзареві джерела» за ціллю 3) Підтримка творчо обдарованих дітей та молоді з обсягом фінансування 40.0 тис. грн.

 

10. Всеукраїнського громадського товариства «Бойківщина XXI століття»:

·       Фестиваль-фестини «Відлуння бойківського краю» за ціллю 2) Реалізація Європейської хартії регіональних мов або мов меншин з обсягом фінансування 50.0 тис. грн.

 

 

 

Голова конкурсної комісії

Т.Г. Кохан

 

 

 

Відповідальний секретар конкурсної комісії

Є.А. Сербіна


Корисні посилання
 Проект Довгострокової стратегії розвитку української культури
Український інститут Тараса Шевченка
Інформація Міністерства культури України про стан виконання у червні 2015 р. плану заходів з виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України та Стратегії сталого розвитку «Україна–2020» у 2015 році»
Конкурс статей та фотографій про культурну спадщину Криму
Український патріотичний плакат – 2015
Долучитися до Ради реформ
Бібліотека українського воїна
Мобілізаційні читання до річниці від дня народження Тараса Шевченка
Президент України
Верховна Рада України

Урядова телефонна ''гаряча лінія''
Антикорупційний портал
Українське національне інформагентство ''УКРІНФОРМ''
Український центр культурних досліджень
Культурно-мистецька освіта
Наша сторінка на facebook
Національна безпека і оборона України
Електронні закупівлі Міністерства культури України
Інформаційний ресурс для громадян, вимушених залишати свої оселі
До уваги працівників галузі культури Луганської та Донецької областей