???mainPage???
Пошук

Розширений пошук »


Опитування
Чи зручно Вам користуватися цим сайтом?
Так
Ні
Не завжди
Відповісти Відповісти
Результат опитування Відповісти
Головна  » Новини » Архів офіційних новин за 2014 рік» Заява від діячів культури України до творчої спільноти світу (за підтримки Міністерства культури) версія для друку
Заява від діячів культури України до творчої спільноти світу (за підтримки Міністерства культури)

 

МІНІСТЕРСТВО  КУЛЬТУРИ  УКРАЇНИ

 

Прес-служба

 

м. Київ, вул. Івана Франка,19;

т/ф: 235-22-33

www.mincult.kmu.gov.ua   Е-mail: presа@mincult.gov.ua

________________________________________________________________

 

13 березня 2014

 

Заява від діячів культури України до творчої спільноти світу

(за підтримки Міністерства культури)

 

Сьогодні ми не можемо залишитися осторонь і спокійно спостерігати за тим, як Російська держава, користуючись довірою між нашими народами, близькими культурними цінностями та можливістю розуміти один одного, розгорнула проти нас інформаційну війну.

 

Немотивована агресія, прагнення до знищення, побажання зла сусідній державі, прагнення до розколу України – є нічим іншим, як провокацією конфлікту з метою поглиблення його в Криму та поширення його за межі території Кримської автономії.

 

Україна ніколи не зазіхала на суверенітет російського народу, його мову та культуру. Нам протягом багатьох років вдається уникати війни та зберігати мир і злагоду між усіма громадянами такої багатонаціональної та багатомовної України.

 

Та, сьогодні зберігати мир коштує нам серйозних зусиль, адже влада Росії не соромлячись спотворює інформацію, підкреслює її «яскравою телевізійною картинкою». Зараз українці усього світу, незалежно від того, громадянами якої країни вони є, як ніколи, мають підтримати один одного і об’єднатися навколо ідеї збереження єдиної і соборної України.

 

Закликаємо усіх митців, художників та архітекторів, письменників та поетів, музикантів, працівників музейної галузі, бібліотекарів, акторів та режисерів, громадських діячів, журналістів та редакторів, усвідомити власну відповідальність за майбутнє нашої держави і не мовчати!

 

Ми маємо зрозуміти - усе велике складається з малого. Так як силу океану складають мільярди маленьких крапель, так і кожен українець може зараз покласти маленьку цеглину в розбудову Нової України.

 

Памятайте, наша зброя – це слово – спілкуватися, творити, слухати і чути один одного! І саме від нас залежить, який світ навколо ми створимо!

 

Під заявою вже підписалися понад 1000 митців з усіх сфер та галузей мистецтва та культури. Заява відкрита до підписання!

Долучитися за списку можна, надіславши своє ім’я на адресу presa@mincult.gov.ua

 

1.                               Абібуллаєв Айдер – гончар

2.                               Абаджян Гаррій - перший проректор, народний артист України, кандидат мистецтвознавства, професор, Х Н У М імені І.П. Котляревського

3.                               Абазопало Володимир – народний артист України, Національний академічний драматичниий театр імені І.Франка

4.                               Абдулганієва Майе – поетеса

5.                               Абдуллаєв Ленмар – співак, поет, композитор

6.                               Аблаєв Ельмар Юсуфович – режисер, актор театру та кіно

7.                               Аблаєв Мунір – заслужений артист України, хореограф

8.                               Аблаєва Едіє – заслужена артистка АР Крим, співачка

9.                               Авдієвський Анатолій – генеральний директор-художній керівник Національного заслуженого академічного українського народного хору України імені Григорія Верьовки, Герой України, народний артист України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, професор, академік

10.                           Агапій Вадим – музикант

11.                           Адаменко Богдан – актор

12.                           Айвазова Ірина - дизайнер

13.                           Айрапетов Віталій Григорійович – продюсер

14.                           Акулова Галина - працівник  культури

15.                           Акулова Ольга - композитор, співачка, поетеса

16.                           Алдошин Павло – фотограф, співак, актор

17.                           Александрович Федор -  художник

18.                           Анатолій Іванюк - гурт "НеМо"

19.                           Анатолій Матвійчук - Народний артист України

20.                           Андрій Смакула - гурт "НеМо"

21.                           Андрусів Степан – художник

22.                           Андрусяк Іван – поет, письменник

23.                           Антипович Тарас – письменник

24.                           Апчел Олена – режисер

25.                           Армасар Ольга – актриса , ТВЗК «Київського академічного театру «Колесо»

26.                           Драчевський Денис – актор , ТВЗК «Київського академічного театру «Колесо»

27.                           Арсланова-Фаізова Дінара – заслужена артистка АР Крим, хореограф

28.                           Артем’єва Анна – актриса , ТВЗК «Київського академічного театру «Колесо»

29.                           Васинюк Ольга –  актриса , ТВЗК «Київського академічного театру «Колесо»

30.                           Архангельска Оксана - актриса кіно и театру Драми і Комедії на лівому березі Дніпра

31.                           Асанов Айдер – член Національної спілки художників України

32.                           Асанова Ельміра – ювелір

33.                           Афоніна Олена - канд. мистецтвознавства, доцент НАКККіМ

34.                           Ахарченко Олена – письменниця

35.                           Бабак Олена - завідувач сектору Національної парламентської бібліотеки України

36.                           Багряна Анна - письменниця

37.                           Бадяк Ігор – художник

38.                           Бакай Юрій – фотохудожник

39.                           Бакус Ольга - Національний театр ім.. М. Заньковецької

40.                           Балаян Олена - балетмейстер Національного театру ім.. М. Заньковецької

41.                           Балема Богдан - композитор, лауреат міжнародного конкурсу молодих композиторів "Gradus ad Parnassum", диригент державного академічного козачого ансамблю пісні та танцю "Козаки Поділля"

42.                           Балема Микола - народний артист України, композитор, головний диригент та художній керівник Державного академічного козачого ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля»

43.                           Баліцька Марія - поетеса, журналіст, письменниця

44.                           Баліцька Марія - поетеса, журналіст, письменниця

45.                           Балух Світлана - художниця, ілюстратор

46.                           Бандурка Ганна - директор Ужгородської централізованої бібліотечної системи

47.                           Барабаш Михайло – художник

48.                           Барабаш Світлана - вчений секретар науково - технічної бібілотеки ім. Г.І.Денисенка НТУУ "КПІ"

49.                           Барабаш Тереза – художник

50.                           Барабашева Сусанна – актриса Кримсько-татарського академічного  музично-драматичного театру

51.                           Баркова Олена – актриса

52.                           Басанець Валерій Лукич - заслужений художник України

53.                           Басанець Лука - художник, член Одеської організації НСХУ

54.                           Басанець Тетяна - мистецтвознавець

55.                           Батурин Сергій – письменник

56.                           Батько Оксана Василівна – заслужена артистка України, Національний академічний драматичниий театр імені І.Франка

57.                           Баша Василь – народний артист України

58.                           Башкатова Тетяна - актриса, Дніпропетровський академічний український музично-драматичний театр Ім. Т.Г.Шевченка

59.                           Бащенко Руслан, композитор-аранжувальник

60.                           Безгін Ігор - віце-президент Академії мистецтв України

61.                           Безгін Олексій - ректор Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого

62.                           Белімова Тетяна – письменниця

63.                           Бельченко Наталія - поетеса

64.                           Бенедишин Любов - письменниця

65.                           Бенюк Богдан - народний артист України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, лауреат Державної премії України імені Олександра Довженка

66.                           Бенюк Богдан - народний артист України; Національний театр ім.. М. Заньковецької

67.                           Бережний Олесь - письменник

68.                           Бережнюк Максим – сопілкар, лауреат міжнародних конкурсів, артист "Київського академічного ансамблю української музики "ДНІПРО"

69.                           Польовчик Володимир – цимбаліст, лауреат міжнародних конкурсів, артист "Київського академічного ансамблю української музики "ДНІПРО"

70.                           Березіна Дарина - письменниця, драматург, член Національної спілки

71.                           Бернат Леонід - художник, викладач

72.                           Бєглов Володимир – журналіст

73.                           Бєлорусець Марк - художник

74.                           Бєлорусець Марко – перекладач

75.                           Бибик Ирина, актриса театра и кино.

76.                           Бик Олексій – поет, бард

77.                           Биструшкін Ярослав - кандидат мистецтвознавства, доцент, Президент Міжнародного музичного фестивалю "Чайка"

78.                           Бичкова Оксана - музикант, викладач, концертмейстер Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка

79.                           Бібік Ірина - акторка театру та кіно

80.                           Білецька Неоніла – народна артистка України, актриса Київського академічного театру драми і комедії на лівому березі Дніпра

81.                           Білозуб Олександр Сергійович – актор, Національний академічний драматичниий театр імені І.Франка

82.                           Білоус Андрій – художній керівник Київського академічного Молодого Театру

83.                           Білоус Наталія - артист оркестру Дніпропетровська філармонія ім. Л. Когана

84.                           Біляченко Владислав - літератор

85.                           Біль Роман - Національний театр ім.. М. Заньковецької

86.                           Блажевська Оксамитка – поетеса

87.                           Бобеляк Тарас  - Національний театр ім.. М. Заньковецької

88.                           Бобров Сергій - заслужений артист України

89.                           Бовкун Катерина - дизайнер,стиліст

90.                           Богданов Валерій Олександрович - професор, заслужений артист Росії, Х Н У М імені І.П. Котляревського

91.                           Богданович Олексій – народний артист України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка

92.                           Богомаз Володимир -  народний артист, Київський національний академічний театр оперети

93.                           Богуцький Юрій – Віце – президент Національної академії ми мистецтв України, заслужений діяч мистецтв України

94.                           Боднарук Жанна - заслужена артистка України, співачка

95.                           Боднарчук Василь - Заслужений художник України

96.                           Божик Олександр – скрипаль, соліст-концертмейстер Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії 

97.                           Божко Арміне - художник

98.                           Божко Марія – народна артистка України, професор Львівської національної музичної академії імені Миколи Лисенка

99.                           Божко Олександр Іванович – письменник, публіцист, колишній посол України у Вірменії, член спілки письменників України

100.                        Бойко Агнесса - співачка, поетесса, композитор

101.                        Бойко Валентина – актриса, ТВЗК «Київського академічного театру «Колесо»

102.                        Грунічева Марія – актриса, ТВЗК «Київського академічного театру «Колесо»

103.                        Боймук Наталія - Національний театр ім.. М. Заньковецької

104.                        Боклан Станіслав – заслужений артист України

105.                        Бондаренко Андрій - композитор і піаніст, член Національної спілки композиторів України

106.                        Бондаренко Марія - доцент , кандидат мистецтвознавства, Х Н У М імені І.П. Котляревського

107.                        Бондарчук Володимир - засл. артист України, в.о.професора Одеської національної музикальної академії ім.А.В.Нєжданової, соліст національного Одеського філармонічного оркестру

108.                        Бонковська Олександра - заслужена артистка України; Національний театр ім.. М. Заньковецької

109.                        Борисенко Наталка - художник текстилю

110.                        Борисьонок Ю.Д. – провідний майстер сцени, заслужений артист України Київського театру «Золоті ворота»

111.                        Боровець Оксана – поетеса

112.                        Боровська Любов - заслужена артистка України; Національний театр ім.. М. Заньковецької

113.                        Бородін Олександр – фільммейкер

114.                        Борсюк Анатолій - кінорежисер, тележурналіст

115.                        Ботунова Галина Яківна - доцент ,заслужений працівник культури, Х Н У М імені І.П. Котляревського

116.                        Бочко Андрій - музикант (гурт «Illusions»)

117.                        Брилинський Юрій - заслужений артист України; Національний театр ім.. М. Заньковецької

118.                        Бугеря Марина - мол. науковий співробітник Черкаського обласного краєзнавчого музею

119.                        Бузинський Дмитро - актор, диктор

120.                        Буйлук Богдан – актор

121.                        Булига Олександр - директор Рівненського обласного краєзнавчого музею

122.                        Бурбовський Олег - Заслужений працівник культури України, Член міжнародної федерації фотомистецтва (Запоріжжя)

123.                        Бурмака Марія – співачка, композиторка

124.                        Буртовий Анатолій – живописець і графік, член Національної спілки художників України

125.                        Буряк Борис – художник

126.                        Бут Юрій- художник -реставратор, Національний музей історії України

127.                        Буткевич Богдан - музикант (гурт SWEETLO), журналіст (часопис "Український Тиждень")

128.                        Бутковський Микола - народний артист, Київський національний академічний театр оперети

129.                        Бучак Сергій – актор

130.                        Вавренюк Олександр - музикант, екс-ударник группи "Братья Карамазовы" (основний склад)

131.                        Вагапов Григорій - лідер музичного проекту "Вперше Чую"

132.                        Вайсберг Матвій – художник

133.                        Вакуленко-К. Володимир - дитячий письменник, перекладач, Лауреат Міжнародної Премії ім. Олеся Ульяненко

134.                        Вакулюк Оксана - викладач Рівненського музичного училища Рівненського державного гуманітарного університету

135.                        Валах Тетяна - ст. науковий співробітник Черкаського обласного краєзнавчого музею

136.                        Вантух М. М. – народний артист України, генеральний директор — художній керівник Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України ім. П.Вірського

137.                        Васалатій Вікторія - актриса, композитор, музикант

138.                        Василенко Володимир - хормейстер, Одеська обл., м. Роздільна

139.                        Василишин Степан - композитор, поет-пісняр

140.                        Васіна Зінаїда - художниця, член НСХУ

141.                        Вдовиченко Галина - письменниця, журналістка

142.                        Вежневец Ирина - солистка оперы, преподаватель института им.Глиэра

143.                        Венгринович Олеся – поетеса, фотограф

144.                        Вербич Віктор – письменник, журналіст

145.                        Вербовецький Данило - артист Національної заслуженої капели бандуристів ім.Г.І.Майбороди

146.                        Вертинський Олексій – заслужений артист України

147.                        Вештак Катерина - художник, член НСХУ

148.                        Вєркіна Тетяна Борисівна – ректор Х Н У М імені І.П. Котляревського,народна артистка України, кандидат мистецтвознавства, професор

149.                        Винник Тетяна - письменниця

150.                        Висоцький Євген - музикант, артист оркестру Національної Опери України

151.                        виставок та пленерів

152.                        Витягловська Тетяна – член НСХУ

153.                        Вишинський Віталій — композитор, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри теорії та методики музичного мистецтва Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка

154.                        Вишня Ольга – критик

155.                        Відута Любов - письменниця

156.                        Віталій Іванюк - гурт "НеМо"

157.                        Власова Тетяна - поетеса, солістка гурту "АССА"

158.                        Власюк Роман - художник, викладач НПУ ім. М.П. Драгоманова

159.                        Власюк Тетяна - заслужений журналіст України, редактор всеукраїнської газети «Порадниця»

160.                        Вовкогон Юрко – менеджер культури

161.                        Вовкун Василь – режисер, народний артист України

162.                        Воєводіна Надія - майстер по шкірі.

163.                        Войтенко Володимир - кінознавець, ведучий програми "Арґумент-кіно" (телеканал "1+1")

164.                        Войтенко Олексій - композитор, музикознавець, кандидат мистецтвознавства, викладач кафедри теорії музики НМАУ ім. П.І.Чайковського, лауреат премії ім. Ревуцького

165.                        Войтинський Юрій – артист  оркестру,член НСТДУ, Львівська опера

166.                        Войтюк Андрій - Національний театр ім.. М. Заньковецької

167.                        Волинець Валентина - заступник директора науково - технічної бібліотеки ім. Г.І.Денисенка НТУУ "КПІ"

168.                        Волинський Юрій - Національний театр ім.. М. Заньковецької

169.                        Волковецька Софія – перекладачка

170.                        Волошини Максим і Юлія – мистецтвознавці, Галерея «Мистецька збірка»

171.                        Волощук Ігор – заслужений діяч мистецтв України, директор Дирекції художніх виставок Національної спілки художників України

172.                        Воробйова Тетяна – актриса

173.                        Ворожбит Наталія – драматург, керівник проекту «Тиждень актуальної п’єси»

174.                        Гавриленко Микита – музикант

175.                        Гаврилець Ганна – композиторка, заслужений діяч мистецтв України

176.                        Гаврилів Ігор - Національний театр ім.. М. Заньковецької

177.                        Гаврилова Ольга - художник, ілюстратор

178.                        Гавриш Роман - Національний театр ім.. М. Заньковецької

179.                        Гаєвський Валерій - письменник (м.Кривий Ріг) Дніпропетровська область

180.                        Газизов Юрий - редактор, критик, письменник

181.                        Гайдай Ігор – фотохудожник

182.                        Гайдамака Анатолій – народний художник України, заслужений діяч мистецтв України, лауреат Державної премії ім. Тараса Шевченка, член-кореспондент Національної академії мистецтв України

183.                        Галина Мирослава – поетеса

184.                        Гамкало Іван - диригент, народний артист України, член-коресподент Академії мистецтв України

185.                        Гамкало Микола – режисер

186.                        Гаптар Володимир - письменник

187.                        Гарбузюк Роман - архітектор

188.                        Гарда Катерина, бібліотекар

189.                        Гарда Орест - заслужений артист України; Національний театр ім.. М. Заньковецької

190.                        Гармаш Юрій - кінооператор, заслужений діяч мистецтв України

191.                        Гармидер Геннадій - художник, член НСХУ (м.Одеса)

192.                        Гарнага Валентин - ст. науковий співробітник Черкаського обласного краєзнавчого музею

193.                        Гасюк Віра - журналіст

194.                        Геннадій Тітов – скульптор, член НСХУ

195.                        Генсіцька Ільїна – керівник літ.-драм.частини, ТВЗК «Київського академічного театру «Колесо»

196.                        Морозова Наталія – головний бухгалтер , ТВЗК «Київського академічного театру «Колесо»

197.                        Гентош Іван – поет 

198.                        Герасимова-Персидська Ніна – академік Національної академії мистецтв України, доктор мистецтвознавства

199.                        Герасим'юк Оленка – поетеса

200.                        Гирич В.С. – народний артист України, художній керівник Київського академічного театру юного глядача на Липках та 60 людей творчого складу театру

201.                        Главенчук Олена - художник, член НСХУ (Одеса)

202.                        Гладкiх Яна - заслужена артистка України, балетмейстер - репетитор

203.                        Гладка Анна – художниця

204.                        Глова Степан - народний артист України; Національний театр ім.. М. Заньковецької

205.                        Гнатюк Анатолій Васильович – заслужений артист України, Національний академічний драматичниий театр імені І.Франка

206.                        Гнатюк Валерій – письменник

207.                        Гнатюк Галина – поетеса

208.                        Гнатюк Дмитро – народний артист СРСР і України, Герой України

209.                        Годованець Ольга – продюсер

210.                        Голка Гнат (Валерій Гнатюк) - поет

211.                        Головін Юрій - народний артист України, Харківський державний академічний російський драматичний театр імені О.С.Пушкіна, доцент кафедри майстерності актора Харківського Національного університету мистецтв імені І.П.Котляревського.

212.                        Головін Юрій Аркадійович - народний артист України, Х Н У М імені І.П. Котляревського

213.                        Головіна Наталія - актриса, Харківський державний академічний український драматичний театр імені Т.Г.Шевченка

214.                        Голосій Олена - режисер

215.                        Голубець Орест - мистецтвознавець, професор Львівської національної академії мистецтв

216.                        Голубєва Арина – дизайнер

217.                        Гонтарук Любов - прозаїк, поетеса, педагог

218.                        Гончаренко Віталій - Національний театр ім.. М. Заньковецької

219.                        Гончарук Андрій — графічний дизайнер

220.                        Горностай Олександр – генеральний директор Національного заслуженого симфонічного оркестру України , музичний продюсер

221.                        Горобчук Богдан-Олег – поет

222.                        Горчинська Тамара - актриса, Національний академічний драматичниий театр імені І.Франка

223.                        Гоцко Василь - гурт «Холодне Сонце»

224.                        Грабар Руслан - художник, викладач

225.                        Грабар Сергій - літератор, Президент Міжнародного джазового фестивавалю «Єдність»

226.                        Гранецька Вікторія – письменниця

227.                        Грачик Юлія - художник, член Одеської організації НСХУ

228.                        Гречух Микола - артист оркестру Львівського Національного театру опери та балету ім.С.Крушельницької

229.                        Гребельник Юрій - народний артист України, актор Національного академічного театра російської драми імені Лесі Українки

230.                        Гречаник Ігор – художник

231.                        Гречаник Людмила – художниця

232.                        Гречаник Надія – художниця

233.                        Гречаник Ростислав - художник

234.                        Григоренко Тетяна  - ст. науковий співробітник Черкаського обласного краєзнавчого музею

235.                        Григор'єва Вікторія - художник, дизайнер

236.                        Григорян А.В. - бібліотекар-методист

237.                        Гриневич Оксана – музикант, заступник директора по концертній діяльності Закарпатської обласної філармонії

238.                        Гринишина Марина - доктор мистецтвознавства, старший науковий співробітник, завідувачка відділу проблем театру та музичної культури Інституту проблем сучасного мистецтва Національної Академії мистецтв України

239.                        Грись Таїсія - музикант, радіожурналіст

240.                        Гриценко Христина - Національний театр ім.. М. Заньковецької

241.                        Гронський Володимир - композитор, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка

242.                        Гросман Олександр – музикант

243.                        Грущенко Тетяна – мистецтвознавець

244.                        Губіанурі Людмила - директор літературно-меморіального музею М.Булгакова

245.                        Гудима Василь – коваль

246.                        Гузиль Христина - Національний театр ім.. М. Заньковецької

247.                        Гуменецька Олександра - заслужена артистка України; Національний театр ім.. М. Заньковецької

248.                        Гуменний Ден - драматург, журналіст, спів куратор "Тижня актуальної п'єси"

249.                        Гуменюк Борис – письменник

250.                        Гуревич Ярослав Григорович - актор, Національний академічний драматичниий театр імені І.Франка

251.                        Гурін Василь – народний художник України, дійсний член Національної академії мистецтв України

252.                        Гуркіна Наталя - дитяча письменниця

253.                        Гурницька Наталія – письменниця (м. Львів)

254.                        Гусєв Александр – кінокритик

255.                        Гуцал Віктор - генеральний директор-художній керівник Національного академічного оркестру народних інструментів України, лауреат Національної премії ім.Т.Шевченка, народний артист України, професор

256.                        Гуцал Павло Омелянович - заслужений працівник культури України (м. Хмельницький)

257.                        Давида Оксана – художник

258.                        Давидова Галина - заслужена артистка України; Національний театр ім.. М. Заньковецької

259.                        Далявська Галина - Національний театр ім.. М. Заньковецької

260.                        Даник Анна - поетеса

261.                        Данилюк Яна Владиславівна - ст. викладач кафедри народних інструментів України, Х Н У М імені І.П. Котляревського

262.                        Данильченко Андрій - кіносценарист, заслужений діяч мистецтв України, лауреат премії ім. Василя Стуса

263.                        Даць Ірина - народна артистка України, солістка Національної опери України

264.                        Дев’ятко Наталія - письменник, перекладач, журналіст, член НСПУ та НСЖУ

265.                        Дейсун Віктор – художник

266.                        Демерташ В.К. – провідний майстер сцени, заслужений артист України Київського театру «Золоті ворота»

267.                        Демцю Михайло – художник

268.                        Денис Савченко - художник, член Одеської обласної організації Національної Спілки художників України

269.                        Денисенко Лариса – письменниця, телеведуча

270.                        Деревенко Андрій - перекладач

271.                        Деркач Тетяна – художниця, дизайнер

272.                        Деркаченко Олександр - президент ГО ''Ассоциация Нэцкэ''

273.                        Дерманський Сашко – письменник

274.                        Дерюгін Віктор - заслужений діяч культури України,член НСКУ, режисер, актор,продюсер

275.                        Деяк Михайло – художник

276.                        Джим Людмила - заслужена артистка України, головний балетмейстер Академічного Чернігівського народного хору, головний балетмейстер обласного навчально-методичного центру культури і мистецтва, Голова Чернігівського обласного осередку національної хореографічної спілки України

277.                        Джусь Ярослав – музикант

278.                        Дзендзик Аліна - співачка, переможець Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів і фестивалів

279.                        Диба Наталя - зав. відділу літератури іноземними мовами та міжнародних проектів ОННБ ім.М.Горького

280.                        Димшиц Едуард - заступник голови секції критики Київської організації Національної спілки художників України, заступник голови Української секції Міжнародної асоціації критиків мистецтва, заслужений діяч мистецтв України, мистецтвознавець

281.                        Дишкант В.В. - завідувач літературно – драматичною частиною Київського академічного театру юного глядача на Липках та 60 людей творчого складу театру

282.                        Діденко Миколай – культурний діяч, м. Одеса

283.                        Дідик Олександр – актор , ТВЗК «Київського академічного театру «Колесо»

284.                        Кіхтенко Едуард – актор , ТВЗК «Київського академічного театру «Колесо»

285.                        Дідух-Романенко Світлана – поетеса

286.                        Діордічук Марія - художник, дизайнер

287.                        Добрицька Олена - гранд-при першого всеукраїнського конкурсу артистів естради,дипломант першого міжнародного джазового фестивалю м. Київ

288.                        Доброгорський Олександр - поет

289.                        Довгий Євген – поет

290.                        Довлетова Світлана Анатоліївна - доцент кафедри майстерності актора і режисури театру анімації, Х Н У М імені І.П. Котляревського

291.                        Долик Любов - письменниця

292.                        Доля Ірина - співачка, композитор

293.                        Доля Наталія – народна артистка України, актриса Національного академічного театра російської драми імені Лесі Українки

294.                        Доля Олександр - співак, дипломант всеукраїнських та міжнародних конкурсів

295.                        Доляк Наталія - письменниця

296.                        Домішевський Ростислав – поет, композитор, співзасновник гурту «Скрябін»

297.                        Донець Олександр - актор, режисер, член Національної Спілки кінематографістів України, член Спілки театральних діячів України

298.                        Дорошенко Ірина – народна артистка України

299.                        Дорошенко Олександр - член Національного союзу художників, заслуженний художник України.

300.                        Драч Едуард - кобзар, поет, бард

301.                        Драч Ірина Степанівна - Проректор з наукової роботи, доктор мистецтвознавства, професор, Х Н У М імені І.П. Котляревського

302.                        Друга Ріка, гурт

303.                        Дубенюк Алла – завідуюча бібліотекою № 15 Голосіївської ЦБС м.Києва,

304.                        Думанська Оксана - письменниця

305.                        Дурунда Оксана - працівник  культури

306.                        Дядюра Микола – народний артист України, головний диригент Національного академічного театру опери та балету України імені Тараса Шевченка

307.                        Дьомова Наталія - поетеса, перекладач

308.                        Елпі Сюзанна - музикант, автор пісень, учасниця групи Rising

309.                        Еміне Емір-Алі – заслужена артистка АР Крим, солістка Ансамблю "Хайтарма»

310.                        Ернандес Хосе - піаніст, заслужений діяч мистецтв України, заступник генерального директора Національної філармонії України

311.                        Євланов Дмитро – поет

312.                        Євтєєва Олена - поетеса

313.                        Єгіазарян Борис – художник

314.                        Єгорушкіна Катерина - письменниця, казкарка

315.                        Єрминь Йожеф- піаніст, професор, завідувач кафедри фортепіано ЛНМА, лауреат Державних премій ім.Л.Ревуцького та С.Людкевича, заслужений артист України

316.                        Єрмоленко Андрій – художник, дизайнер

317.                        Єрьоменко Геннадій - заслужений діяч мистецтв України, диригент оркестру Національного заслуженого академічного народного хору України ім. Г.Г. Верьовки

318.                        Єщенко Марина – поетеса, письменниця

319.                        Жадько Вiкторiя - заслужена артистка України, лауреат міжнародних та національних конкурсів, диригент ЗАСО НРКУ, професор КНУКiМ

320.                        Жадько Віктор - письменник, вчений

321.                        Жаржайло Михайло - поет

322.                        Жарко Павло – художник, дизайнер

323.                        Желтоногов Олексій - художник, спілка художників ЮНЕСКО

324.                        Жирко Тарас Володимирович – заслужений артист України, Національний академічний драматичниий театр імені І.Франка

325.                        Життя Балет

326.                        Журавель Микола – художник

327.                        Журавель Юрій - письменник, художник, співак, композитор, фронтмен гурту "OT VINTA"

328.                        Журавльова Ольга - куратор, дизайн-журналіст

329.                        Завадський Дмитро Анатолійович - актор, Національний академічний драматичниий театр імені І.Франка

330.                        Загайкевич Алла – композитор

331.                        Загурська Ельвіра - театральний критик, журналіст, редактор журналу "Театрально-концертний Київ", координатор експертів театральної премії "Київська Пектораль"

332.                        Задніпровський Назар – заслужений артист України

333.                        Задніпровський Олександр – народний артист України

334.                        Заікіна Світлана – головний художник, член  Національної спілки художників України, ТВЗК Київського академічного театру «Колесо»

335.                        Зайцева Емма - заслужений діяч мистецтв України, головний художник Закарпатського обласного українського музично-драматичного театру

336.                        Заклецький Олександр - журналіст, фотохудожник

337.                        Закопець Лев - заслужений діяч мистецтв України, директор Львівської середньої спеціалізованої музичної школи - інтернату імені С. Крушельницької

338.                        Закопець Лев - заслужений діяч мистецтв України, директор Львівської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату імені С. Крушельницької, викладач відділу духових та ударних інструментів;

339.                        Заліско Андрій - співак, заслужений артист України

340.                        Заманская Алла - художник

341.                        Заманська Алла – режисер

342.                        Замойська Мирослава - письменниця

343.                        Заржицька Еліна - письменниця

344.                        заслужений працівник культури України

345.                        Захабура Валентина – поет, бард

346.                        Захаревич Михайло Васильович - генеральний директор Національного академічного драматичного театру імені І.Франка

347.                        Захарченко Артем - письменник

348.                        Захарченко Олександр – кінорежисер

349.                        Зброжек Юрій - контрабасист, артист "Київського академічного ансамблю української музики "ДНІПРО"

350.                        Пономарьов Володимир - альтист, артист "Київського академічного ансамблю української музики "ДНІПРО"

351.                        Зелізна Дарія - народна артистка України; Національний театр ім.. М. Заньковецької

352.                        Землякова Тетяна – поет

353.                        Земляна Ірина - викладач-методист, завідуюча музично-теоретичного відділу Львівської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату імені С. Крушельницької;

354.                        Зирянська Вікторія - художник-живописець, член Національної спілки художників України

355.                        Зіненко Тетяна - мистецтвознавець, викладач (Полтава)

356.                        Зінькевич Олена – доктор мистецтвознавства, професор

357.                        Злобін Андрій – художник

358.                        Зражевська Галина – актриса, ТВЗК «Київського академічного театру «Колесо»

359.                        Колокольніков Станіслав – актор, ТВЗК «Київського академічного театру «Колесо»

360.                        Зубков Олексій Михайлович - актор, Національний академічний драматичниий театр імені І.Франка

361.                        Ібраімов Тімур – актор

362.                        Іван Корсак – письменник,  заслужений журналіст України

363.                        Іваницька Антоніна - заслужений працівник культури України, директор Чернівецької ОУНБ ім.М.Івасюка

364.                        Іванов Антон – фотограф, фотохудожник

365.                        Іванченко Ірина - поетеса

366.                        Ігнатов Микола – художник

367.                        Іллюк Лариса - письменниця

368.                        Ільченко Олесь – письменник

369.                        Ільченко Петро - заслужений діяч мистецтв України, лауреат Урядової премії імені Л. Українки, режисер-постановник Національного театру ім. І. Франка

370.                        Іпатова Наталія - бібліотекар,екскурсовод

371.                        Іпатьєва Ганна – художник

372.                        Ірванець Олександр - письменник, перекладач

373.                        Кiртока Олександр - художник, викладач Чорноморськоi школи естетичного виховання

374.                        Кozak System, гурт

375.                        Кавелашвілі Коте - майстер експерт Міжнародного класу, суддя міжнародної класифікації, тренер збірної України з перукарського мистецтва, Віце - президент Спілки перукарів України

376.                        Кавун Віктор - засл. артист України

377.                        Каданов Олег – музикант

378.                        Кадин-Фесенюк Наталія - художник

379.                        Кадрова Лариса Миколаївна – народна артистка України, Національний академічний драматичний театр імені І.Франка

380.                        Казакова Наталія – бібліограф

381.                        Казаченко Владислав - художник, живописець, член Національної Спілки Художників України

382.                        Кайгородов Микита - артист балету "Молодой балет Киева"

383.                        Какурин Володимир - президент театрально-дизайнерского фестивалю "ЖИВИ!"

384.                        Калабухін Анатолій Васильович - професор,народний артист України, заслужений діяч мистецтв України, Х Н У М імені І.П. Котляревського

385.                        Калиновська Людмила - член НСЖУ, голова Білопільського районного літературного об’єднання "ВИР"

386.                        Калинюк Інна - Національний театр ім.. М. Заньковецької

387.                        Калініна Катерина – художник

388.                        Камаєв Юрій - письменник

389.                        Камінський Віктор - композитор,лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, Заслужений діяч мистецтв, професор

390.                        Капінос Інна Анатоліївна – заслужена артистка України, Національний академічний драматичний театр імені І.Франка

391.                        Капніст Ельвіра Емір-Алі – поетеса

392.                        Капранови Дмитро та Віталій – письменники, видавці

393.                        Карабак Юрий, актер театра и кино

394.                        Караваєв Володимир - правозахисник, письменник, володар премії "Золото перо", член Національної спілки журналістів України

395.                        Карагезян Раїса Альбертівна – письменник, перекладач, член спілки письменників, член спілки драматургів

396.                        Карась Ганна - заслужений працівник культури України, професор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (м. Івано-Франківськ)

397.                        Карнобєд Володимир - архітектор

398.                        Карнобєд Наталія - архітектор

399.                        Карнобєд-Вавілова Анастасія - художник

400.                        Карпенко Анатолій - композитор, віце-президент Благодійного Фонду "Співай, Україно!"

401.                        Карпин Іван - заслужений артист України, викладач Львівської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату імені С. Крушельницької;

402.                        Каршневич Дмитро - Національний театр ім.. М. Заньковецької

403.                        Кацай Вікторія - музеєзнавець

404.                        Кацай Олексій - поет, письменник, член Національної Спілки письменників України

405.                        Кашеф Анаірда - поетеса

406.                        Кашкадамова Наталя – музикознавець

407.                        Керменчіклі Уріє – заслужена артистка Узбекістану

408.                        Кириленко Ігор – композитор

409.                        Кириченко Владислав – засновник видавництва «Наш формат»

410.                        Кичинський Анатолій - художник, поет

411.                        Кияновська Любов – доктор мистецтвознавства, професор

412.                        Кіргач Ярослав - Національний театр ім.. М. Заньковецької

413.                        Кіщук Микола – художник, заслужений діяч мистецтв України

414.                        Клименко Наталія  - архітектор, лауреат Державної премії в галузі архітектури

415.                        Кліндухова Людмила - журналіст

416.                        Кліщевська Ірина – народна артистка України,  художній керівник театру Київського академічного театру «Колесо»

417.                        Клокун Ольга - викладач музично-теоретичних дисциплін у КССМШ ім. М. В. Лисенка

418.                        Клюєв Володимир - хормейстер, заслужений діяч мистецтв України

419.                        Книга Олександр - генеральний директор - художній керівник Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені Миколи Куліша, заслужений діяч мистецтв України

420.                        Книш Павло - заслужений артист України, генеральний директор-художній керівник Дирекції пересувних циркових колективів України

421.                        Коваленко Юлія - театрознавець, лауреат творчої премії ім. Г.Квітки-Основ'яненко

422.                        Коваль Ярина - журналіст ( журналіст-культуролог, редактор відділу культури "Львівської Газети"

423.                        Ковальчук Іван Петрович - генеральний директор Меморіального комплексу "Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років", заслужений працівник культури

424.                        Ковтун Віталій - артист цирку

425.                        Когут Оксана - заслужений працівник культури України, комерційний директор Київського національного академічного театру оперети

426.                        Козак Богдан - народний артист України, лауреат Національної премії ім. Т. Г. Шевченка, академік Академії мистецтв України, професор; Національний театр ім.. М. Заньковецької

427.                        Козак Григорій - заслужений працівник культури, заступник директора Національного театру ім.. М. Заньковецької

428.                        Козак Сергій - кераміст

429.                        Козачок Андрій - народний артист України,диригент Національної заслуженої капели бандуристів України ім.Г.Майбороди

430.                        Козєлков Андрій - засновник і власник "Української Національної Шоу-Біржі"

431.                        Кокотюха Андрій – письменник

432.                        Колесникова Тетяна, директор науково-технічної бібліотеки Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту ім. В. Лазаряна

433.                        Коломієць Валерій - режисер, заслужений діяч мистецтв України

434.                        Коляда Володимир – народний артист України, Національний академічний драматичний театр імені І.Франка

435.                        Коляда Роман - композитор, поет, журналіст

436.                        Кондрат Ростислав – секретар Національної спілки фотохудожників України з організаційних питань, засновник і куратор Національних фотобієннале «Природа» і «Фотопортрет»

437.                        Кондратенко Надія - працівник  культури

438.                        Кондратюк Юрій - музикант, композитор

439.                        Кондратьєв Максим - артист групи контрабасів НОФО (Національного одеського філармонічного оркестру)

440.                        Кононенко Анастасія - художник театра и кіно, фотограф, член НХСУ, SF-Group

441.                        Конощук Ольга - художниця, член НСХУ

442.                        Конощук Світлана (Лана Ра) - дитяча письменниця, художниця

443.                        Копоть Вікторія - Національний театр ім.. М. Заньковецької

444.                        Коран Наталія Василівна – заслужена артистка України, Національний академічний драматичний театр імені І.Франка

445.                        Корвач Андрійко - скульптор, член спілки художників України

446.                        Коржук Василь - Національний театр ім.. М. Заньковецької

447.                        Корнієнко Алла - заслужена артистка України; Національний театр ім.. М. Заньковецької

448.                        Короташ Олег - поет

449.                        Коротя-Ковальська Валентина - народна артистка України, тріо "Золоті ключі"

450.                        Корсунь Дмитро - художник

451.                        Костенко Олександр – співак

452.                        Костур Леонтій – художник

453.                        Костюк Олена - співачка, художник

454.                        Костюк Остап – музикант, режисер

455.                        Которович Антон - музикант, учасник групи Rising

456.                        Кофман Роман Ісакович – диригент, народний артист України

457.                        Кохановська Влада - режисер театру пригод і фантастики "Каскадер"

458.                        Коцарєв Олег - письменник

459.                        Кравченко Андрій – письменник

460.                        Кравченко Зоя - солістка Київського Національного академічного театру оперети

461.                        Кравченко Олександр - акустик-дизайнер

462.                        Кравченко Олександр - народний артист, Київський національний академічний театр оперети

463.                        Кравченко Олександр - соліст Київського Національного академічного театру оперети

464.                        Кравченко Тетяна - телеведуча, журналіст

465.                        Кравчук Олексій – режисер, заслужений діяч мистецтв України

466.                        Красильникова Ольга Миколаївна ,художник,член НСХУ

467.                        Кривда Олена – актриса, ТВЗК «Київського академічного театру «Колесо»

468.                        Ладесов Сергій – актор , ТВЗК «Київського академічного театру «Колесо»

469.                        Криволап Ганна - художниця, член НСХУ

470.                        Крижевська Світлана – член НСХУ (м. Одеса)

471.                        Крик Галина – поетеса

472.                        Кримовська Софія - поетеса

473.                        Криса Марина Броніславівна - громадський діяч, президент благодійного фонду «Приятелі дітей»

474.                        Криса Олег - скрипаль, заслужений артист України, лауреат міжнародних премій, професор скрипки Eastman School of Music (USA), почесний професор скрипки Львівської національної музичної академії імені Миколи Лисенка

475.                        Критович Володимир – звукорежисер

476.                        Крих Марія – заслужений діяч мистецтв України, професор Львівської національної музичної академії імені Миколи Лисенка

477.                        Крісман Наталія – поетеса

478.                        Крітенко Юрій – режисер

479.                        Круліковська Тетяна - актриса Київського академічного театру драми і комедії на лівому березі Дніпра

480.                        Крупнік Геннадій – композитор

481.                        Крушельницька Марія - народна артистка України, професор Львівської національної музичної академії імені Миколи Лисенка

482.                        Крюгер Вано – поет

483.                        Куб'юк Любов - заслужена артистка України, Національний академічний драматичниий театр імені І.Франка

484.                        Кузан Василь - поет

485.                        Кузьменко Олександр - заслужений артист України; Національний театр ім.. М. Заньковецької

486.                        Кулай Марта - Національний театр ім.. М. Заньковецької

487.                        Кулаков Сергій - професійний діяч культури, дизайнер, фахівець з питань інтелектуальної власності

488.                      Кулик Тетяна - директор міського краєзнавчого музею м. Знам'янка, Кіровоградська обл.

489.                        Кульчицька Наталія - львівська скрипалька, викладач у ЛДМУ ім. С. Людкевича

490.                        Кунченко Костянтин – продюсер

491.                        Купирова Ірина – художник

492.                        Курач Володимир - заслужений діяч мистецтв України, художній керівник Чоловічої хорової капели ім. Л. Ревуцького

493.                        Курач Юрій - заслужений діяч мистецтв України, Генеральний директор - художній керівник Національної заслуженої капели бандуристів України ім. Г. І. Майбороди та колектив у складі 100 осіб

494.                        Куренкова Лариса - музикант, викладач по класу фортепіано

495.                        Куровська Олена - художник

496.                        Курукчи Марина- художник, кераміст

497.                        Кутєпов Богдан – музикант

498.                        Куций О.О. – звукорежисер, ТВЗК «Київського академічного театру «Колесо»

499.                        Терещенко Д. – гример, ТВЗК «Київського академічного театру «Колесо»

500.                        Куцький Олег - член Національної Спілки фотохудожників

501.                        Кушнір Антон - викладач Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського, кандидат мистецтвознавства

502.                        Кущ Анатолій – скульптор, народний художник України, академік Національної академії мистецтв України, автор пам’ятника Тарасові Шевченку у Варшаві, монументу на честь проголошення Незалежності України на Майдані Незалежності у Києві та інших

503.                        Лаврентій Роман - поет

504.                        Лаєвський Сергій - директор Чернігівського історичного музею імені В.В. Тарновського, президент Українського національного комітету Міжнародної ради музеїв (ІСОМ)

505.                        Лазова Поліна Василівна – народна артистка України, Національний академічний драматичний театр імені І.Франка

506.                        Лазуркевич Тарас Миколайович - заслужений артист України, завідуючий відділом народних інструментів та викладач бандури у Львівській середній спеціалізованій музичній школі-інтернаті імені С. Крушельницької

507.                        Лазуткін Дмитро – поет, журналіст

508.                        Ланюк Юрій - композитор,лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, Заслужений діяч мистецтв, професор.

509.                        Лань Наталія - заслужена артистка України; Національний театр ім.. М. Заньковецької

510.                        Лапіна Наталя – письменниця

511.                        Лапінський Ігор - поет, лауреат літературних премій: "Планета поета" імені Леоніда Вишеславського, Міжнародної премії імені Арсенія і Андрія Тарковських

512.                        Лапушкін Олександр - музикант,Лауреат міжнародного конкурсу (Польща)

513.                        Ластовкіна Ірина - художник

514.                        Латунін Денис – художник

515.                        Лашкевич Марія - художник, НСХУ

516.                        Лаюк Мирослав – поет

517.                        Лебединець Петро – художник

518.                        Лебідь Сергій Якимович – письменник, журналіст, член НСПУ

519.                        Левченко Олександр – письменник

520.                        Легасова Любов Володимирівна - заступник генерального директора з наукової роботи Меморіального комплексу"Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років", заслужений працівник культури

521.                        Легін Валерій – народний артист України, актор Київського академічного Молодого Театру

522.                        Лемеш Денис - музикант, гурт "Rising"

523.                        Лемішка Ярослав - народний артист України, директор Тернопільської обласної філармонії

524.                        Ленартович Валерій - гончар, музикант

525.                        Лепенець Олег – актор, ТВЗК «Київського академічного театру «Колесо»

526.                        Лялько Вадим – актор, ТВЗК «Київського академічного театру «Колесо»

527.                        Лесів Андрій - художник, дизайнер

528.                        Лесюк Роман – поет

529.                        Лещак Тед - письменник

530.                        Лєтяєва Тетяна - фотохудожник, член НСФХУ

531.                        Лижечка Орест – фотохудожник

532.                        Липківська Ганна - кандидат мистецтвознавства, доцент, провідний науковий співробітник Інституту проблем сучасного мистецтва НАМУ

533.                        Лисак Костянтин - музикант

534.                        Лисак Тарас - директор-розпорядник Національного театру ім.. М. Заньковецької

535.                        Лисенко Володимир - письменник, журналіст,кореспондент газети "Події і коментарі"

536.                        Лисюк Євген - заслужений працівник культури, доцент, директор Одеської середньої спеціалізованої музичної школи-інетрнату імені професора П.С. Столярського

537.                        Литвин Богдан - інженер-бібліотекар Буської центральної районної бібліотеки імені Івана Котляревського, керівник Інтернет-проектів

538.                        Литвиненко Таїсія – народна артистка України, артистка Львівського Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької

539.                        Литвинюк Таня-Марія – поетеса

540.                        Литовченко Тимур – письменник

541.                        Лихач Олег - заслужений артист України, Львівський національний академічний театр опери та балету ім.С.Крушельницької

542.                        Лібуркіна Любов - перекладач, письменниця

543.                        Ліпцин Олег - режисер, актор

544.                        Лісенбарт Дмитро - режисер анімаційного кіно

545.                        Лісова Наталія - Національний театр ім.. М. Заньковецької

546.                        Ліхачева Зінаїда – художник

547.                        Ліщина Костянтин – фільммейкер

548.                        Логачова Оксана - ведуча радіо "Промінь"

549.                        Логінов Олександр Борисович - актор, Національний академічний драматичний театр імені І.Франка

550.                        Логов Антон - художник

551.                        Лозинський Остап - художник, завідувач сектору виставково-експозиційної роботи Національного музею у Львові ім. А. Шептицького

552.                        Лозова Оксана - письменниця

553.                        Лорд Юлія – співачка, композитор, музикант

554.                        Лугова Лариса - директор Львівської обласної бібліотеки для дітей
Костова Дора — заслужений журналіст України, головний редактор газети болгар України «Роден край», президент Всеукраїнської Асамблеї болгар України

555.                        Лук’яненко Григорій – музикант, аранжувальник

556.                        Лукащук Христина – письменниця

557.                        Лунів Мар'ян - художник

558.                        Лунін Микита - поет

559.                        Лученко Валентин - поет, прозаїк

560.                        Лученко Владислава - скрипалька, лауреат численних міжнародних і вітчизняних конкурсів

561.                        Лученко Святослава - співачка, диригент, літератор, лауреат численних міжнародних і вітчизняних конкурсів Ляшкевич Володимир - письменник

562.                        Любомир Матейко - скрипаль, заслужений артист України художній керівник "Київського академічного ансамблю української музики "ДНІПРО"

563.                        Бережнюк Максим – сопілкар, лауреат міжнародних конкурсів, артист "Київського академічного ансамблю української музики "ДНІПРО"

564.                        Люта Олександра - Національний театр ім.. М. Заньковецької

565.                        Лягушкін Антон - гуморист, голова "Українського товариства захисту і розвитку електротранспорту"

566.                        Ляшевська Катерина – поетеса

567.                        Магера Сергій - соліст Національної опери України, народний артист України , лауреат Національної премії України імені Т.Г.Шевченка

568.                        Мадараш Оксана - заслужена артистка України, диригент Київського національного академічного театру оперети

569.                        Мазур Василь Степанович – народний артист України, Національний академічний драматичний театр імені І.Франка

570.                        Мазур Ірина – заслужена артистка України, керівник балету «Життя»

571.                        Мазур Оксана – поетеса

572.                        Май Андрій - режисер, художній керівник Центру ім. Вс. Мейерхольда (Херсон)

573.                        Майборода Олена - бібліотекар Національної парламентської бібліотеки

574.                        Майборода Таня – поетеса

575.                        Макарова Ірина – художник по світлу, ТВЗК «Київського академічного театру «Колесо»

576.                        Русин Ганна – помічник художнього керівника , ТВЗК «Київського академічного театру «Колесо»

577.                        Маковецька Людмила - народна артистка, Київський національний академічний театр оперети

578.                        Максименко Максим - Національний театр ім.. М. Заньковецької

579.                        Максименко Олег - поет

580.                        Максименко Павло - режисер,актор театру,член Спілки Театральних Діячів

581.                        Максименко Тетяна - народний майстер,член Національної спілки народних майстрів України

582.                        Максименко Юлія - бутафор,кравець

583.                        Максимчук Святослав - народний артист України; Національний театр ім.. М. Заньковецької

584.                        Макушкін Дмитро – актор

585.                        Малахова Тетяна - сценарист, сатирик, дитяча письменниця, член Спілки журналістів України

586.                        Малігон Анна – поетеса

587.                        Маліна Маріанна – письменниця

588.                        Малкович Іван - поет, видавець

589.                        Малкович Тарас - поет, перекладач

590.                        Мамчич Олеся – поет

591.                        Мамчур Любов -бібліотекар

592.                        Мамчур Світлана - солістка Львівської національної опери, заслужена артистка України

593.                        Манженко Євген - музикант, ВІА "Веселі Біоритми"

594.                        Манн Олекса – художник

595.                        Мануляк Остап - композитор, заступник проректора з наукової роботи ЛНМА ім.М.В.Лисенка

596.                        Мартин Роман - Національний театр ім.. М. Заньковецької

597.                        Марцинківський Олег - співак, композитор, народний артист України

598.                        Марченко Наталка – письменниця

599.                        Марчук Володимир — художник, голова правління Волинської організації Національної спілки художників України

600.                        Марчук Євгенія - композитор, член НСКУ, викладач Черкаського музичного училища

601.                        Марчук Іван – народний художник України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, учасник рейтингу 100 найвизначніших геніїв сучасності газети The Daily Telegraph

602.                        Масленнікова Анжела - заслужена артистка України, хормейстер

603.                        Маслик Антон – скульптор, член НСХУ

604.                        Маслобойщиков Сергій - кіно- та театральний режисер, художник

605.                        Маслова Тетяна - художник, член НСХУ (Одеса)

606.                        Матвіенко Наталія - художник

607.                        Матійченко Анна - Національний театр ім.. М. Заньковецької

608.                        Мацяк Андрій - заслужений діяч мистецтв України, генеральний директор Національного театру ім.. М. Заньковецької

609.                        Мацялко Валентина - Національний театр ім.. М. Заньковецької

610.                        Медвідь Любомир – художник

611.                        Мелеш Світлана - Національний театр ім.. М. Заньковецької

612.                        Мелешкіна Ірина – театрознавець,  заступник директора з наукової роботи Музею театрального, музичного та кіномистецтва України

613.                        Мельник Геннадій— музикант

614.                        Мельник Юрій – музикант

615.                        Мемет Ферат – заслужений працівник культури АР Крим, директор Ансамблю пісні та танцю кримських татар "Хайтарма"

616.                        Меметова-Томах Г. – солістка РОКФ, заслужена артистка АР Крим

617.                        Мендель Світлана - працівник  культури

618.                        Меркулов Максим - поет

619.                        Метельова Тетяна - член Конгресу літераторів України, член Національної спілки журналістів України

620.                        Микита Іван – директор Закарпатської обласної філармонії

621.                        Микитенко Ольга - оперна співачка, заслужена артистка України

622.                        Микитка Артур - народний артист України, професор, керівник камерного оркестру «Академія» ЛНМА ім.М.В.Лисенка

623.                        Миколаєнко Алла – поетеса

624.                        Минькач Володимир - архітектор, письменник

625.                        Миргород Cвітлана -Ляшенко – поетеса

626.                        Миронов Петро - заслуженій артист Росії, актор Київського академічного театру драми і комедії на лівому березі Дніпра

627.                        Мирош Тетяна - бібліотекар

628.                        Мирошниченко Вікторія - провідний методист Централізованої бібліотечної системи для дітей м. Львова

629.                        Мисливий Ігор - продюсер, арт-директор театру пригод і фантастики "Каскадер"

630.                        Мисько Людмила - скульптор

631.                        Мисько Юрій - скульптор

632.                        Михайло Приз - музикант, гурт The Blues Nephews

633.                        Михайлошина Марина – художниця, ілюстратор

634.                        Михайлюк Юлія - Національний театр ім.. М. Заньковецької

635.                        Михайлюта Олег «Фагот» - музикант, гурт «Танок на Майдані Конго»

636.                        Мицько Ляна – культуролог

637.                        Мілевська Настасья – поет

638.                        Мілевська Тетяна - поетеса

639.                        Міляшкевич Жанна - кераміст

640.                        Міміношвілі Г. Г. - художник

641.                        Міміношвілі Ірина - мистецтвознавець, художник-графік

642.                        Мінько-Муращик Ірина – художниця

643.                        Мірус Борис - народний артист України; Національний театр ім.. М. Заньковецької

644.                        Могила Олександр Павлович - народний артист України, Х Н У М імені І.П. Котляревського

645.                        Могильник Костянтин "Equites" - письменник, радіоведучий

646.                        Мойсеєв Станіслав – режисер, заслужений діяч мистецтв України, народний артист України, художній керівник Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка

647.                        Мокренко Ігор - Національна Опера України, соліст

648.                        Мороз Андрій – актор, ТВЗК «Київського академічного театру «Колесо»

649.                        Пупков Владислав – актор, ТВЗК «Київського академічного театру «Колесо»

650.                        Мороз Володимир - заслужений працівник культури України, голова Чернігівського обласного Осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України

651.                        Мороз Поліна - архітектор, художник

652.                        Морозова Олена – архітектор

653.                        Московець Назар - Національний театр ім.. М. Заньковецької

654.                        Мохнацька Марта – поетеса

655.                        Мочурад Богдан - заслужений артист України; диригент оркестру; Національний театр ім.. М. Заньковецької

656.                        Мошківський Володимир - вчитель історії

657.                        Мручківська Леся - поетеса

658.                        Мудрак Леся – поетеса

659.                        Музика Олександр - музикант, лідер гурту Zа Вікном

660.                        Музиченко Ярослава - журналіст, культуролог

661.                        Мука Ярослав - народний артист України; Національний театр ім.. М. Заньковецької

662.                        Мултанен Валентина - директор Центру охорони культурної спадщини Чернігівської області

663.                        Мултанен Валентина Володимирівна - директор Центру охорони культурної спадщини в Чернігівській області

664.                        Мустафаєв Фемій Мансурович - народний артист України

665.                        Муха Оксана – співачка, володарка Гран-прі I Міжнародного конкурсу українського романсу імені Квітки Цісик

666.                        Мухарський Антін – музикант, галерист

667.                        Мюльберг Сергій - заслужений діяч мистецтв України

668.                        Мюльберг Сергій - заслужений діяч мистецтв України

669.                        Набок-Бабенко Юлія - поетеса

670.                        Набокова Саша – музикант

671.                        Надірадзе Наталія – заслужена артистка України, ТВЗК «Київського академічного театру «Колесо»

672.                        Коваленко Олег – заслужений артист України, ТВЗК «Київського академічного театру «Колесо»

673.                        Наєнко Михайло – професор, письменник, журналіст

674.                        Найда Руслан – скульптор

675.                        Настенко Евгения – бібліотекар

676.                        Насушкін Юрій - скрипаль, диригент, професор Вищої Консерваторії Астурії(Іспанія), Художній керівник низки Інтернаціональних курсів і конкурсів

677.                        Наталя Шевченко - письменниця, член НСПУ

678.                        Негляденко Гульнара – член  Національної спілки художників України

679.                        Негруб Ніна – заслужений вчитель України, вчитель-методист Державної спеціалізованої художньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів "Колегіум мистецтв у Опішні" імені Василя Кричевського

680.                        Непомнящий Володимир - директор Чугуївської дитячої художньої школи імені І.Ю.Рєпіна, член Національної спілки художників України,Лауреат Міжнародних

681.                        Нестерук Віктор – бард

682.                        Нечепоренко Володимир Макарович – народний артист України, Національний академічний драматичниий театр імені І.Франка

683.                        Нєвєльський Володимир – актор, музикант

684.                        Нищук Євген Миколайович – Міністр культури України, актор театру та кіно,заслужений артист України

685.                        Нікалео Ніка - письменниця, журналістка, куратор ГО "Львівський жіночий літературний клуб"

686.                        Нікітська Євгенія Семенівна - Заслужений діяч мистецтв України, Х Н У М імені І.П. Котляревського

687.                        Ніколаєва Ксенія – заслужена артистка України, актриса Київського академічного театру драми і комедії на лівому березі Дніпра

688.                        Ніколаєнко Володимир Іванович – заслужений артист України, Національний академічний драматичниий театр імені І.Франка

689.                        Нікончук Людмила - народна артистка України; Національний театр ім.. М. Заньковецької

690.                        Нікуліна Галина – архітектор

691.                        Ніцой Лариса – дитяча письменниця

692.                        Новаєва Ольга - майстер народного мистецтва

693.                        Новицька Алла - зав. сектора інформаційної роботи Національної історичної бібліотеки України

694.                        Новікова Ніка - письменниця

695.                        Норчук Олександр - Національний театр ім.. М. Заньковецької

696.                        Овсяникова Діана - джазовою співачкою, солісткою гурту «Lush Life»

697.                        Овчаренко Людмила – директор Державної спеціалізованої художньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів "Колегіум мистецтв у Опішні" імені Василя Кричевського, кандидат історичних наук, заслужений працівник культури України;

698.                        Овчинников Олексій – художник

699.                        Огородник Олег - фотограф ,член НСФХУ

700.                        Огородник Орест - Національний театр ім.. М. Заньковецької

701.                        Одуванчіков Олександр – кінорежисер

702.                        Околітенко Наталі - письменниця, доктор біологічних наук, заслужений журналіст України

703.                        Олег Калинюк - музикант, композитор

704.                        Олександр Зирін - незалежний український телевізійний продюсер,режисер,оглядач та викладач

705.                        Олена Кулик - співачка, заслужена артистка України, генеральний директор "Київського академічного ансамблю української музики "ДНІПРО"

706.                        Любомир Матейко - скрипаль, заслужентй артист України художній керівник "Київського академічного ансамблю української музики "ДНІПРО"

707.                        Олена Майборода - бібліотекар Національної парламентської бібліотеки

708.                        Олесь Янчук - кінорежисер, народний артист України

709.                        Олійник М.Д. - провідний майстер сцени, заслужений артист України Київського театру «Золоті ворота»

710.                        Онищенко Володимир - член Спілки кінематографістів України, кінорежисер-постановник Національної кіностудії художніх фільмів ім. О. Довженка

711.                        Онищенко Надія - кераміст

712.                        Оніщенко Сергій – поет, музикант

713.                        Опалинський Роман - заслужений художник України, заслужений діяч культури Польщі

714.                        Ортинська Леся - художник

715.                        Орфей, октет

716.                        Осадко Ганна - письменниця, художниця

717.                        Осинська Катерина - режисер, кліпмейкер, викладач режисури КНУ театра, кіно і телебачення ім. І.К. Карпенка-Карого

718.                        Осипенко Володимир – поет, звукорежисер

719.                        Остапенко Дмитро - генеральний директор Національної філармонії України, народний артист України, професор

720.                        Остапова Світлана - директор Одеського муніципального музею особистих колекцій ім. О.В.Блещунова, віце-президент національного комітету ІСОМ України

721.                        Остафійчук Зинаїда - професор Львівської національної музичної академії імені М.В. Лисенка, заслужена артистка України

722.                        Остринська Лідія - заслужена артистка України; Національний театр ім.. М. Заньковецької

723.                        П’ятаченко Сергій – поет

724.                        Павелко Тетяна - Національний театр ім.. М. Заньковецької

725.                        Павленко Олена - кандидат мистецтвознавства, викладач флейти Львівської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату імені С. Крушельницької;

726.                        Павліченко Світлана - художник член Національної спілки художників України

727.                        Паламаренко Олексій Анатолійович – заслужений артист України, Національний академічний драматичний театр імені І.Франка

728.                        Паленко Максим – художник, графік, ілюстратор

729.                        Панчук Петро Фадійович – заслужений артист України, Національний академічний драматичний театр імені І.Франка

730.                        Пасічник Володимир – етномузиколог, композитор

731.                        Пасічник Наталя - піаністка

732.                        Пасічник Світлана - директор Харківського театру

733.                        Пасічник Степан - заслужений діяч мистецтв України, Харківський театр ім. Т. Шевченка "Березіль"

734.                        Пасічник Степан Володимирович - заслужений діяч мистецтв України, Х Н У М імені І.П. Котляревського

735.                        Пастух Віталій – музичний та теле-продюсер

736.                        Пастух Ганна - художник-графік, Харків

737.                        Пастушок Ірена - поетеса

738.                        Пауалішвілі Заза - поет

739.                        Пахота Іван - композитор, піаніст

740.                        Пацунов В.П. – заслужений діяч мистецтв України, професор, Київський театр «Золоті ворота»

741.                        Пацунов П.П. – художній керівник Київського театру «Золоті ворота»

742.                        Пащенко Анна - режисер дубляжу

743.                        Перевозник Анастасія – поетеса

744.                        Перекрест Сергій – режисер

745.                        Перепелиця Ліна - скульптор, член НСХУ

746.                        Пермінова Ярослава - каталог К-Галерея

747.                        Пероганич Юрій – засновник порталу «Жінка–УКРАЇНКА»

748.                        Пескіна Ліна - завідуюча Інформаційним центром «Бібліотека ім. М. Костомарова»

749.                        Петлюк Сергій – художник

750.                        Петрашик Володимир - кандидат мистецтвознавства, учений секретар відділення образотворчого мистецтва Національної академії мистецтв України

751.                        Петренко Світлана – звукорежисер, ТВЗК «Київського академічного театру «Колесо»

752.                        Пустовіт Олег – начальник цеху світло-, звукозабезпечення, ТВЗК «Київського академічного еатру «Колесо»

753.                        Петренко-Заневський Олег - художник, видавець, доцент кафедри НАОМА

754.                        Петриченко Євген - композитор, викладач ДДМА імені С.С.Прокоф'єва

755.                        Петришин Ярослав - поет

756.                        Петрук Роман – художник

757.                        Печенізька Галина - художник, вокаліст, бард

758.                        Печенізький А.М. - художник, письменник

759.                        Печериця Олександр Олександрович – заслужений артист України, Національний академічний драматичний театр імені І.Франка

760.                        Пєтухов Олексій Васильович – народний артист України, Національний академічний драматичний театр імені І.Франка

761.                        Пилатюк Ігор – народний артист України, ректор Львівської національної музичної академії імені Миколи Лисенка

762.                        Пилип’юк Василь – фотохудожник, заслужений діяч мистецтв України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка

763.                        письменників України

764.                        Питлик Тарас - гурт`Не сумуй`

765.                        Підгірний Богдан - кінооператор, член Спілки кінематографістів та Спілки журналістів України.

766.                        Підлужний Андрій – музикант, співак, композитор, засновник гурту «Нічлава-Блюз»

767.                        Піккардійська Терція – вокальна формація, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка

768.                        Пірог Євгенія - дитяча письменниця

769.                        Пістолькорс Андрій - художник, скульптор Вінниця

770.                        Плавун В.А.  – зав. Худ.-пост. Частини, ТВЗК «Київського академічного театру «Колесо»

771.                        Малуш С.І. – нач.костюмерного цеху, ТВЗК «Київського академічного театру «Колесо»

772.                        Плехова Ірина - заступник директора Літературно-меморіального музею-квартири Павла Тичини в Києві, директор Інформаційної агенції культурних індустрій ПРО, поетка

773.                        Поздняков Артем - координатор інформаційно-культурних Інтернет-проектів - EuroMaidanOnline.com, PutinGoHome.org,, EuroMaidanLive.com, SlavaUkraine.org, HeroiamSlava.org

774.                        Полатайко Тарас – артист, доцент (Університет Летбридж, Канада)

775.                        Поліщук Богдан - художник, сценограф, видавець Незалежного Театрального Журналу Коза

776.                        Поліщук Наталія - Національний театр ім.. М. Заньковецької

777.                        Полонська Зоя - головний бібліотекар Національної парламентської бібліотеки України

778.                        Полтарєв Петро - музикознавець, директор школи джазового та естрадного мистецтв

779.                        Польовчик Володимир – цимбаліст, лауреат міжнародних конкурсів, артист "Київського академічного ансамблю української музики "ДНІПРО"

780.                        Шперналь Петро - барабанщик, артист "Київського академічного ансамблю української музики "ДНІПРО"

781.                        Пономарьов Володимир - альтист, артист "Київського академічного ансамблю української музики "ДНІПРО"

782.                        Солук Роман - сопілкар, артист "Київського академічного ансамблю української музики "ДНІПРО"

783.                        Попелюшка Валентина (Бурлака-Жук) - поетеса

784.                        Попова Тетяна – художник

785.                        Посікіра Людмила – українська бандуристка, викладач

786.                        Постніков Тарас Володимирович – заслужений артист України, Національний академічний драматичний театр імені І.Франка

787.                        Постоловська Тетяна - кандидат мистецтвознавства, викладач-методист КІМ ім. Р. М. Глієра

788.                        Пошивайло Ігор - заступник ген. директора НЦНК "Музей Івана Гончара", голова Київського осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України, заслужений діяч мистецтв України.

789.                        Пошивайло Олесь - директор Інституту керамології - відділення Інституту народознавства НАН України, заступник голови Наглядової ради Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному, заслужений діяч науки і техніки України, доктор історичних наук, професор

790.                        Пояцика Наталя - заслужений працівник культури України, начальник відділу культури і туризму Роздільнянської районної державної адміністрації, Одеська область

791.                        Придувалова Олена - художник

792.                        Приступа Едуард – музикант, продюсер, лідер гурту НЕДІЛЯ

793.                        Приходько Андрій Олексійович - актор,Національний академічний драматичний театр імені І.Франка

794.                        Прияцелюк Юрій - художник-графік, фотограф

795.                        Прокопенко Вадим - головний балетмейстер Київського національного академічного театру оперети

796.                        Прокопов Євген - скульптор,заслужений художник України

797.                        Прокопюк Ігор – піаніст

798.                        Проскура Дарья – дизайнерка

799.                        Проскурня Сергій – режисер, продюсер

800.                        Протасов Віталій – Директор Академічного симфонічного оркестру Національної філармонії України

801.                        Протасова Світлана - музикознавець, Національна музична академія України ім. П.І.Чайковського

802.                        Протопопова Олена - композитор, викладач інституту музики ім. Глієра

803.                        Проценко Аліна – актриса , ТВЗК «Київського академічного театру «Колесо»

804.                        Соловйов Дмитро – актор , ТВЗК «Київського академічного театру «Колесо»

805.                        Пустовіт Галина - піаністка (артистка Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм (2011-2013), провідний концертмейстер Чернігівського академічного музично-драматичного театру ім.Т.Шевченка (2013),артистка - солістка Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України (з 2013 по сьогодні)

806.                        Пушненко Наталія - головний бібліограф Національної парламентської бібліотеки України

807.                        Радик Дмитро - заслужений діяч мистецтв України, професор НМАУ імені П.І.Чайковського, голова Асоціації діячів музичної освіти і виховання НВМС України

808.                        Радкевич Оксана - художник

809.                        Радкевич Сергій - художник

810.                        Радутний Радій – письменник

811.                        Радушинська Оксана - кавалер ордена княгині Ольги ІІІ ст., письменниця, поетеса

812.                        Радченко Оксана — літературний редактор ТОВ «Моріон»

813.                        Райко Лариса - заслужений працівник культури України, викладач-методист

814.                        Рафальська Галина – бібліотекар, поет

815.                        Рацюк Вікторія - диригент, режисер, викладач Національної Музичної Академії України

816.                        Ребрик Лєна – музикант

817.                        Ребрик Ліліана – актриса Київського академічного Молодого Театру

818.                        Ревіка Олексій – художник

819.                        Ревкевич Богдан - Національний театр ім.. М. Заньковецької

820.                        Редчук Галина – заслужений вчитель України, вчитель-методист Державної спеціалізованої художньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів "Колегіум мистецтв у Опішні" імені Василя Кричевського, Мати-героїня;

821.                        Репейко Марія - художник, дизайнер інтер’єру та одягу

822.                        Репета Надія - дитяча письменниця

823.                        Рехвіашвілі Аніко – народна артистка України, художній керівник балету  Національного академічного театру опери та балету України імені Тараса Шевченка

824.                        Решетніков Юрій - громадський діяч

825.                        Рибалевський Дмитро Олексійович - актор, Національний академічний драматичний театр імені І.Франка

826.                        Рибка Олена - поетка, заступник директора з наукової роботи Національного літературно-меморіального музею Г.С.Сковороди

827.                        Ридванецька Наталка - художник костюмів, Черкаський академічний музично-драматичний театр ім.Т.Г.Шевченка

828.                        Ридванецький Сергій - сценограф, головний художник Черкаський академічний музично-драматичний театр ім.Т.Г.Шевченка

829.                        Рівна Тата - поетеса

830.                        Рожко Наталія - композитор, піаніст, член Національної Спілки композиторів України, президент УФСМ,

831.                        Рожков Валентин - народний артист, Київський національний академічний театр оперети

832.                        Роздобудько Ірен, письменник, сценарист, журналіст

833.                        Роздорожнюк Олена - архітектор, доцент НАОМА

834.                        Розстальний Юрій Віталійович – заслужений артист України, Національний академічний драматичний театр імені І.Франка

835.                        Рокита Валерій - музикознавець, директор громадської організації "КВН-КИЇВ"

836.                        Рокита Валерій - музикознавець. директор громадської організації КВН-КИЇВ

837.                        Роль Михайло -  журналіст, головний редактор Інтернет-видання, телережисер, громадський діяч

838.                        Роман Власюк - художник, викладач НПУ ім. М.П.Драгоманова.

839.                        Романишин Роман - художник

840.                        Романишин Романа - художниця, дизайнер

841.                        Романчук Леся - письменниця

842.                        Романюк Роман – поет

843.                        Россипчук Жанна - кераміст

844.                        Рубан Ольга - музикант, викладач Київської середньої спеціальної музичної школи ім. Лисенка

845.                        Руденко Анастасія - головний бібліотекар

846.                        Руденко-Краєвська Наталія – художник

847.                        Рудницький Юрій - письменник

848.                        Рунчак Володимир – музикант

849.                        Руснак Лариса – актриса

850.                        Савельєв Вячеслав - фотограф, член Національної спілки фотохудожників України

851.                        Савка Андрій - директор Івано-Франківської обласної філармонії, кандидат мистецтвознавства

852.                        Савка Мар’яна – поетеса, головний редактор «Видавництва Старого Лева»

853.                        Савченко Ганна - музикознавець, викладач

854.                        Савченко Сергій - художник (Одеса).

855.                        Савчук Віталій - засл. арт. України, лауреат Премії ім. Амвросія Бучми

856.                        Савчук Євген –народний артист України, Генеральний директор – художній керівник Національної хорової капели «Думка», Герой України

857.                        Самаєва Леся - актриса, театр Драми і Комедії

858.                        Самара Оксана - поетеса

859.                        Самінін Андрій - актор, театр Драми і Комедії

860.                        Самолюк Оксана - Національний театр ім.. М. Заньковецької

861.                        Самофалов В'ячеслав - народний артист України

862.                        Санченко Антон – письменник

863.                        Сасько Геннадій - композитор, заслужений діяч мистецтв України

864.                        Сахно Наталія – редактор

865.                        Світлана Поваляєва - письменниця

866.                        Светлий Ігор - поет

867.                        Свиридюк Євген Петрович - актор,Національний академічний драматичний театр імені І.Франка

868.                        Світлий Ігор – письменник

869.                        Севенспруф Пет - артист, музикант, художник

870.                        Сеїтаблаєв Ахтем – режисер, актор

871.                        Семенець Сергій - архітектор (Рівне)

872.                        Семенова Лариса - бібліотекар НТБ Дніпропетровського університету залізничного транспорту ім. В. Лазаряна

873.                        Семенова Людмила - бібліотекар НТБ Дніпропетровського університету залізничного транспорту ім. В. Лазаряна

874.                        Семенченко Михайло - продюсер

875.                        Семесюк Іван – художник

876.                        Сердунич Любов - письменниця, просвітниця, член НСЖУ, НСКУ, леді ордена "За заслуги" ІІІ ст..

877.                        Сердюк Анатолій - співак, композитор, журналіст, заслужений працівник культури України, заслужений артист естрадного мистецтва України

878.                        Сердюк Наталка - художниця

879.                        Сидів Орест - заслужений артист України, соліст Львівського національного театру опери та балету імені С. Крушельницької, завідуючий відділу вокалу Львівської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату імені С. Крушельницької;

880.                        Сидір Орест Ярославович - заслужений артист України, завідуючий відділом вокалу у Львівській середній спеціалізованій музичній школі-інтернаті імені С. Крушельницької, соліст Львівського національного театру опери та балету імені С. Крушельницької

881.                        Сидоренко Віктор – народний художник України, дійсний член Національної академії мистецтв України, учасник 50-ї та 52-ї Венеціанських бієнале

882.                        Сидоренко Олександр «Фоззі» – музикант, гурт «Танок на майдані Конго»

883.                        Сильвестров Валентин – композитор, народний артист України, лауреат Шевченківської премії

884.                        Синкевич Юлія – менеджер культури

885.                        Синькевич Лев – скульптор, заслужений діяч мистецтв України

886.                        Синькевич Юлій – скульптор, народний художник України, спів-автор пам’ятника Тарасу Шевченку в Москві

887.                        Синьоок Тетяна – письменниця

888.                        Сізик Віталій - композитор, аранжувальник

889.                        Сікиринський Орест - Національний театр ім.. М. Заньковецької

890.                        Сікора Микола - співак Заслужений діяч мистецтв України

891.                        Сікорський Вадим - заслужений діяч мистецтв України, режисер-постановник; Національний театр ім.. М. Заньковецької

892.                        Сільваші Тіберій – народний художник України

893.                        Сіренко Володимир –художній керівник – головний диригент Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України, народний артист України, заслужений діяч мистецтв Росії, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка

894.                        Січовик Ігор – письменник

895.                        Скибин Рустем – член Національної спілки майстрів народної творчості України

896.                        Скорик Мирослав – композитор, народний артист України, Герой України

897.                        Скрябін Кузьма – музикант, лідер гурту «Скрябін»

898.                        Скугарєва Марина – художник

899.                        Славинський Ігор, Заслужений артист України, режисер, художній керівник театру "Актор"

900.                        Сладковська Тетяна (Тата Рівна) - письменниця, кандидат історичних наук

901.                        Слєпченко Володимир – народний художник України, член Національної спілки художників України, заслужений діяч мистецтв

902.                        Сливка Софія – музикант

903.                        Слізовська Наталія - архітектор, член союзу архітекторів України

904.                        Слюнкин Віктор - композитор,музикант

905.                        Слюсар Тетяна - кандидат мистецтвознавства, викладач у Львівській національній музичної академії імені М. Лисенка;

906.                        Слюсаренко Олена - викладач Київської дитячої Академії мистецтв

907.                        Смаль Юлія - дитяча письменниця

908.                        Смородіна Людмила Геннадіївна – народна артистка України, Національний академічний драматичний театр імені І.Франка

909.                        Снісаренко Слава – графік

910.                        Сніцарчук Андрій - Національний театр ім.. М. Заньковецької

911.                        Соболь Євген - письменник, літературознавець

912.                        Сова Петро - актор Національного Академічного театру Російської драми ім. Лесі Українки

913.                        Созанський Олег - заслужений артист України, заступник директора з методичної роботи та міжнародних перспектив, викладач бандури Львівської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату імені С. Крушельницької;

914.                        Созанський Олег Олегович - заслужений артист України, викладач бандури та заступник директора з методичної роботи та міжнародних перспектив Львівської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату імені С. Крушельницької

915.                        Сокол В. В. - учитель, музикант, керівник дитячої громадської організації (у минулому керівник дитячої театральної студії)

916.                        Соколов Олег - артист Національного симфонічного оркестру України

917.                        Соколюк Юлія - літератор

918.                        Соловйов Сергій - письменник

919.                        Солодкий Вадим - співак, соліст ансамблю класичної музики ім.Б.Лятошинського Національного будинку органної та камерної музики України

920.                        Соломко Ігнат – художник

921.                        Соломко Юрій – художник

922.                        Солонько Сергій - заслужений артист України, диригент

923.                        Солук Мирослава - Національний театр ім.. М. Заньковецької

924.                        Солук Роман - сопілкар, артист "Київського академічного ансамблю української музики "ДНІПРО"

925.                        Яницький Тарас - бандурист, заслужений артист України артист "Київського академічного ансамблю української музики "ДНІПРО", доцент, завідуючий кафедри бандури та кобзарського мистецтва КНУКІМ

926.                        Соляніков Володимир Юрійович - доцент , заслужений артист України, Х Н У М імені І.П. Котляревського

927.                        Сотникова Альбіна - заслужена артистка України; Національний театр ім.. М. Заньковецької

928.                        Спірідончева Антоніна – поетеса

929.                      Стадник Ольга - директор Мукачівської міської ЦБС Закарпатська область

930.                        Стальчук Олег Миколайович – заслужений артист України, Національний академічний драматичний театр імені І.Франка

931.                        Станкевич Станіслав Іванович – народний артист України, Національний академічний драматичний театр імені І.Франка

932.                        Станкович Євген – композитор, народний артист України, Герой України

933.                        Становський Олександр– письменник

934.                        Сташевський Андрій - голова Луганської обласної організації Національної всеукраїнської музичної спілки

935.                        Степаненко Сергій - директор ТОВ "Техніка і технології" , громадський діяч та просто громадин України, що підтримує культуру

936.                        Стефан Олег - лауреат Державної премії ім. Т. Шевченка, Львівський академічний театр ім. Леся Курбаса

937.                        Стеценко Оксана Володимирівна - заслужена артистка України, Х Н У М імені І.П. Котляревського

938.                        Странадко Едуард – голова Національної спілки фотохудожників України, заслужений працівник культури України

939.                        Стратійчук Оксана - художник

940.                        Стрельченко Лілія – поетеса

941.                        Стригун Назар – музичний продюсер

942.                        Стригун Федір – режисер, народний артист України, доцент, член-кореспондент академії мистецтв України, Голова західного відділення Спілки театральних діячів України, художній керівник, режисер-постановник і актор Львівського національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької

943.                        Стрижевська Євгенія – промоутер, журналіст, фестиваль «Країна Мрій»

944.                        Стриженюк Вадим - режисер телебачення, ДТРК "Культура", член НСЖУ (м. Київ)

945.                        Стриженюк Станіслав Савович - поет, публіцист, журналіст, член НСПУ (м. Одеса)

946.                        Стриженюк Тетяна - режисер телебачення, Одеська ОДТРК, член НСЖУ (м. Одеса)

947.                        Строганов Тимофій – художник

948.                        Струтинський Богдан - заслужений діяч мистецтв України, художній керівник Київського національного академічного театру оперети, голова Гільдії режисерів України

949.                        Струтинський Богдан – заслужений діяч мистецтв України, художній керівник Київського національного академічного Театру Оперети та 108 людей творчого складу театру

950.                        Студзінська Майя - письменниця

951.                        Ступка Дмитро Остапович - актор,Національний академічний драматичний театр імені І.Франка

952.                        Ступка Остап – народний артист України, лауреат Мистецької премії "Київ" імені Амвросія Бучми

953.                        Суйдаметов Шувкет – художник театру та кіно

954.                        Сумська Наталія – народна артистка України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, лауреат Премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки

955.                        Супрун Катерина-музикант,Артист НАС " Київська Камерата "

956.                        Суховієнко Дмитро - концертний піаніст, артистичний директор серії концертів в Європейському парламенті

957.                        Суходолова Олена, художник, член НСХУ

958.                        Табаков Павло – співак, композитор

959.                        Табунщик Сергій - музикант, композитор, продюсер співачки Млади

960.                        Таїсія Грись - радіожурналіст, музикант

961.                        Талалаєвський Ігор - театральний режисер, продюсер

962.                        Талан Світлана - письмениця

963.                        Танай Галина – поетеса

964.                        Тараброва Тетяна – дизайнер

965.                        Тарас Гаврик - журналіст, музикант

966.                        Тарасов Валентин - письменник, драматург, телережисер, актор

967.                        Тарасов Ніл – музикант, композитор

968.                        Тарнавська Світлана  - поетесса-початківець

969.                        Татомир Ростислав – музикант, гурт "Бурдон"

970.                        Татчин Сергій - письменник

971.                        Тельнюк Галина та Леся, гурт «Тельнюк: Сестри»

972.                        Темнов Iлля – архітектор

973.                        Тепла Валентина - фольклорист, етнограф, солістка-вокалістка дуету "Червоне та Чорне"

974.                        Теплий Ярослав - український (лемківського походження) композитор, письменник, поет, етнограф, музикознавець, соліст дуету "Червоне та Чорне", член Національної спілки журналістів України, громадський діяч

975.                        Тетеря Дмитро - завідувач науково-дослідного відділу Національного історико-етнографічного заповідника "Переяслав"

976.                        Тетруєва Л. – костюмер, ТВЗК «Київського академічного театру «Колесо»

977.                        Радчук О. – актриса, ТВЗК «Київського академічного театру «Колесо»

978.                        Тимошко-Горюшко Тамара - народна артистка, Київський національний академічний театр оперети

979.                        Тимощук Олександра - кандидат мистецтвознавства, музикознавець

980.                        Тимчак Микола - поет, прозаїк, член НСПУ, художник, різьбяр, бард

981.                        Тищенко Наталя - ведуча радіо "Промінь"

982.                        ТІК, гурт і його фронт-мен Віктор Бронюк

983.                        Тікунова Поліна - фотограф (Литва)

984.                        Тістол Олег - художник

985.                        Тітов Геннадій - скульптор, член НСХУ

986.                        Тішлєр Валерій – композитор, музикант

987.                        Тіщенко Анастасія – художниця

988.                        Ткаченко Костянтин - завідувач трупою; Національний театр ім.. М. Заньковецької

989.                        Ткаченко Тетяна - директор Кіровоградського обласного художнього музею, віце-президент Українського національного комітету Міжнародної ради музеїв (ІСОМ)

990.                        Товстоган Юрій - рок-гітарист, композитор, музичний продюсер, член правління Спілки Звукорежисерів України

991.                        Толмачов Михайло Олексійович - заслужений діяч естрадного мистецтва України, музичний продюсер, директор школи естрадного виконавства "DREAM SCHOOL"

992.                        Томенко Тарас - кінорежисер

993.                        Томіленко Андрій та Василь - вокальний дует "А ми удвох", почесні працівники культури України

994.                        Томсон Зоя - хормейстер, викладач інституту музики ім. Р.М.Глієра

995.                        Топчий Володимир Миколайович - Директор Миколаївського зоопарку, заслужений працівник культури

996.                        Трофимов Володимир - музикант, скрипач, композитор

997.                        Трофимчук Олександр - народний артист, Київський національний академічний театр оперети

998.                        Трубайчук Олена - бібліотекар

999.                        Трубайчук Олена - учений секретар Публічної бібліотеки імені Лесі Українки

1000.                    Тумаєва Карина – поетеса

1001.                    Турська Олена - художниця

1002.                    Тягнирядно Сергій - музикант, композитор, виконавець

1003.                    український драматичний театр імені Т.Г.Шевченка

1004.                    Ульяненко - Вакуленко-К. Володимир - дитячий письменник, перекладач, Лауреат Міжнародної Премії ім. Олеся

1005.                    Урицький Михайло - режисер Київського муніципального академічного театру ляльок, викладач, віце-президент українського центру УНІМА

1006.                    Ущенко Олег - режисер, письменник

1007.                    Фаізов Рустем – музикант, трубач, лауреат Міжнародних конкурсів

1008.                    Федик Зиновій-скульптор

1009.                    Федорак Назар – поет, літературознавець

1010.                    Федоренко Богдан - за фахом - оперний співак

1011.                    Федоришин Ярослав - директор-художній керівник Львівського академічного театру Воскресіння

1012.                    Федорук Ольга – художник

1013.                    Федорченко Євген - народний артист України; Національний театр ім.. М. Заньковецької

1014.                    Фетісова Олена - кінорежисер, продюсер

1015.                    Фіш Анастасія - хореограф,танцівниця (Крим,м. Сімферополь)

1016.                    Франків Любомир - письменник Національної спілки України

1017.                    Франчук Неля – бард

1018.                    Фроляк Богдана- композитор, лауреат Державних премій ім.Л.Ревуцького, Б.Лятошинського, М.Лисенка, С.Людкевича

1019.                    Хализєв Олег - оператор-постановник

1020.                    Харват Олександр - Посол Миру, заслужений художник Міжнародної Федерації фотомистецтва, член НСФХУ, НСЖУ, видавець

1021.                    Харитонов Б.С. – провідний майстер сцени, заслужений артист України Київського театру «Золоті ворота»

1022.                    Харьковий Олександр - музикант Національної опери України

1023.                    Хвостенко Юрій - Національний театр ім.. М. Заньковецької

1024.                    Хома Анна – письменниця

1025.                    Хоманько Артем - володар золотої медалі 59 Всесвітнього фестивалю "IJA" і Кубка Лукаса чемпіона світу серед жонглерів в США

1026.                    Хоманько Олександр - заслужений артист України,артист циркової компанії України

1027.                    Хоменко Віталій -актор Сумського обласного академічного театру драми та музичної комедії ім.М.С.Щепкіна

1028.                    Хомчин Юлія - менеджер культури

1029.                    Хоролець Лариса - народна артистка України

1030.                    Хорошко Олексій – художник

1031.                    Хостікоєв Анатолій - Народний артист України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка

1032.                    Хребтова Олександра – драматург

1033.                    Христенко Владислав - доцент ХДАДМ, член НСХУ, художник

1034.                    Хусточка Юрій – музикант, композитор

1035.                    Царан Тетяна Миколаївна - бібліотекар Національної парламентської бібліотеки України

1036.                    Цибулько Володимир – поет, перекладач

1037.                    Цибульська Тая – поетеса

1038.                    Цимбалюк Михайло – літератор (м. Хмельницький)

1039.                    Цонiн Валерiй - художник

1040.                    Цонiна - Тронь Тамара - художник, дизайнер

1041.                    Цюпа Оксана - художниця

1042.                    Чайкiна Олександра - музикант, артистка Нацiонального Заслуженого Академiчного симфонiчного оркестру України

1043.                    Чайка Ігор - кінорежисер, продюсер

1044.                    Чайковська Валерія - заслужена артистка України, Лауреат Державної премії ім. Л. Українки, актриса Театру на Липках ТЮГ, Київ

1045.                    Чебаник Вероніка - художник-графік, викладач

1046.                    Чебикін Андрій – президент Національної академії мистецтв України

1047.                    Чеботару Андрій - художник

1048.                    Чегорка Олександр - художник (Дніпродзержинськ)

1049.                    Чекан Юрій - доктор мистецтвознавства, член НСКУ, Лауреат премії ім. М.В.Лисенка

1050.                    Чеков Юрій - заслужений діяч мистецтв України, помічник художнього керівника, Національний театр ім.. М. Заньковецької

1051.                    Чембержі Михайло - ректор Київської дитячої Академії мистецтв,народний артист України,професор

1052.                    Чемезов Іван - музикант,композитор

1053.                    Чепелик Володимир – скульптор, народний художник України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, дійсний член Національної академії мистецтв України, голова Національної спілки художників України

1054.                    Чепелик Оксана - художниця

1055.                    Черевань Тетяна – художник

1056.                    Черен Лілія - письменниця

1057.                    Черепович Ольга - головний бібліотекар Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка

1058.                    Череп-Пероганич Тетяна - засновник порталу «Жінка–УКРАЇНКА»

1059.                    Черкашина-Губаренко Марина – доктор мистецтвознавства, професор Національної музичної академії України імені Петра Чайковського

1060.                    Чернов Дмитро - артист , Національного академічного драматичного театру імені І.Франка

1061.                    Чернова Алевтина - хореограф-балетмейстер

1062.                    Чернова Лариса - заст. директора Хмельницького обласного художнього музею

1063.                    Чорна Лілія – поетеса

1064.                    Чорний Олег - кінорежисер,член правління НСКУ, медіа-художник, член Nomadic University for Art, Philosophy and Enterprise in Europe (проект Європейського культурного парламенту)

1065.                    Чорногуз Раїса - заслужений працівник культури України, директор-розпорядник Національної заслуженої капели бандуристів України імені Георгія Майбороди

1066.                    Чорногуз Ярослав - поет, бандурист, Член Ради Національної спілки кобзарів України, член НСПУ, НСЖУ

1067.                    Чубко Наталя – художниця

1068.                    Чугай Андрiй – музикант

1069.                    Чуніхін О. Н. - художній керівник Малої Опери, заслужений діяч мистецтва,професор

1070.                    Чуприна Петро – генеральний директор Національного академічного театру опери та балету України імені Тараса Шевченка, народний артист України, академік Національної академії мистецтв України

1071.                    Чучман Адріана - музикант

1072.                    Чучман Василь - музикант

1073.                    Шаварський Олег Микитович – народний артист України, Національний академічний драматичний театр імені І.Франка

1074.                    Шайда Віктор - співак, лауреат 2-ї премії Міжнародного фестивалю мистецтв "Слов'янський базар-2000", громадський активіст

1075.                    Шаповал Артур – письменник

1076.                    Шаповалов Ігор Петрович - професор кафедри оркестрових струнних інструментів,народний артист України, Х Н У М імені І.П. Котляревського

1077.                    Шафаревич Оксана - письменниця

1078.                    Шах Євген Михайлович – народний артист України, Національний академічний драматичний театр імені І.Франка

1079.                    Швайківська Ірина - заслужена артистка України; Національний театр ім.. М. Заньковецької

1080.                    Шевченко Євген – голова Координаційної ради національних творчих спілок України, голова Національної спілки майстрів народного мистецтва України, заслужений діяч мистецтв України

1081.                    Шевченко Ірина - президент Української бібліотечної асоціації

1082.                    Шевченко Людмила – народна артистка СРСР і України генеральний директор-художній керівник Національного цирку України

1083.                    Шевчук Геннадій - актор Київського академічного театру на Подолі

1084.                    Шепетюк Надія - Національний театр ім.. М. Заньковецької

1085.                    Шерстюк Валентин - директор Київської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату ім. М.В. Лисенка, заслужений діяч мистецтв України, професор

1086.                    Шерстюк Валентин - директор КССМШ ім. М.В. Лисенка,заслужений діяч мистецтв України, професор

1087.                    Шиманський Олександр - Народний артист України, Івано-Франківський обласний Академічний музично-драматичний театр імені Івана Франка

1088.                    Шимчук Микола – художник

1089.                    Шинкаренко Олег – письменник

1090.                    Шинчук Зоя - заступник директора з наукової роботи Одеського муніципального музею особистих колекцій ім. О.В. Блещунова

1091.                    Шитікова Тетяна - зав.відділом НТБ Дніпропетровського університету залізничного транспорту ім. В. Лазаряна

1092.                    Шишкін Сергій – музикант, композитор

1093.                    Школьнікова Анна – композитор, лауреат Всеукраїнських і Міжнародних конкурсів, магіст мистецтвознавства, аспірантка Кафедри Композиції, ЛНМА ім. М.Лисенка

1094.                    Шляхова Тетяна – актриса, Національний академічний драматичний театр імені І.Франка

1095.                    Шмаль Олександр - режисер, викладач Луганської державної академії культури і мистецтв

1096.                    Шперналь Петро - барабанщик, артист "Київського академічного ансамблю української музики "ДНІПРО"

1097.                    Зброжек Юрій - контрабасист, артист "Київського академічного ансамблю української музики "ДНІПРО"

1098.                    Штонда Тарас - соліст Національної опери України, народний артист України

1099.                    Шубгунков Владислав - письменник, редактор інтернет порталу

1100.                    Шулєпов Володимир - директор Роздільнянського районного Палацу культури

1101.                    Шумейко Григорій - народний артист України, режисер-постановник Національного театру ім.. М. Заньковецької

1102.                    Шумейко Марія - Національний театр ім.. М. Заньковецької

1103.                    Шустряков Павло – письменник, головний редактор газети "Дніпрові Пороги"

1104.                    Шутко Юрій - соліст Національної філармонії України, заслужений артист України, кандидат мистецтвознавства, доцент

1105.                    Шхалахов Олександр - член НСЖУ, редактор сайту Ананьїв-інфо

1106.                    Щепiлов Павло - спiвак, музикант, лiдер гурту "Deluxe Blues Band", дiзайнер, органiзатор фестивалю "Jammin' Blues"

1107.                    Щербак Людмила - дитяча письменниця

1108.                    Щербаков Євген - музикант (гітарист, віолончеліст, автор пісень. Гурт Drama Digest, м. Запоріжжя)

1109.                    Щербаков Ігор –композитор, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, член-кореспондент Національної академії мистецтв України, Голова Національної спілки композиторів України,

1110.                    Щербань Валентина - заслужена артистка України; Національний театр ім.. М. Заньковецької

1111.                    Щербік Антон – художник

1112.                    Щетинський Олександр – композитор

1113.                    Щетініна Тетяна - бібліотекар НТБ Дніпропетровського університету залізничного транспорту ім. В. Лазаряна

1114.                    Юзюк Іван - народний артист України, професор Львівської національної музичної академії імені Миколи Лисенка

1115.                    Юрасова Марина "Млада" – співачка

1116.                    Юрій Ляшенко - кінорежисер, Заслужений діяч мистецтв України

1117.                    Юрін Олексій – поет

1118.                    Юріна Людмила - композитор, доцент Національної музичної Академії України

1119.                    Юрченко Олександр - художник

1120.                    Юхницький Януш - народний артист України; Національний театр ім.. М. Заньковецької

1121.                    Юшкевич Сергій Юрійович - заслужений артист України, Х Н У М імені І.П. Котляревського

1122.                    Яблонська Галина Гілярівна – народна артистка України, Національний академічний драматичний театр імені І.Франка

1123.                    Яблонська Оксана - поетеса

1124.                    Явтушенко Василь – звукорежисер

1125.                    Якимчук Любов — поетка, журналіст

1126.                    Якубовська Ольга -  реставратор живопису, художниця

1127.                    Ялоза Альбiна – художник

1128.                    Яндоленко Марина - художник-живописець. Одеса

1129.                    Яницький Тарас - бандурист, заслужентй артист України артист "Київського академічного ансамблю української музики "ДНІПРО", доцент, завідуючий кафедри бандури та кобзарського мистецтва КНУКІМ

1130.                    Яцура Людмила - поетеса

1131.                    Абазопуло Володимир Володимирович та Ярослава Юріївна - актори, Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка

1132.                    Агєєва Надія - вихованка студії "Лелеченьки" при Національній опереті України, студентка КНУКіМ (майстерня з.д.м.України П.Ільченка) ,організатор концертів Національної філармонії України

1133.                    Андрієвський Ігор - заслужений діяч мистецтв України, професор НМАУ, диригент Ансамблю класичної музики імені Б.Лятошинського

1134.                    Антоненко Діна - актриса

1135.                    Артимович Мирослав – поет (м. Львів)

1136.                    Ахрамович Ая – кінознавець

1137.                    Ахрамович Едуард - генеральний продюсер-директор ДП "Укранімафільм", член Національної спілки кінематографістів України

1138.                    Басалаєва Євгенія - народна артистка України, піаністка, професор, кандидат мистецтвознавства, Президент Культурно-мистецького благодійного фонду "КИЇВ-КЛАСІК", художній керівник Київського камерного ансамблю "Контрасти Київ-Класік", художній керівник Міжнародного фестивалю мистецтв "Діалоги культур", Людина року 2009 ("Митець року")

1139.                    Бервецький Юрій - диригент Львівського національного театру опери та балету ім.С.Крушельницької

1140.                    Боброва Тетяна – художник

1141.                    Богайчук Людмила - художник текстилю НСХУ

1142.                    Богдан Світлана - поетеса, літературний критик, кандидат філологічних наук

1143.                    Богомазова Анна Андріївна - провідний бібліотекар Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки ім.Первоучителів слов'янських Кирила і Мефодія

1144.                    Богуш Тетяна - головний бібліотекар Національної парламентської бібліотеки України

1145.                    Бондаренко Олександр Володимирович - голова громадської організації, художній керівник хору "Фрески Києва", заслужений діяч мистецтв України

1146.                    Буве Ерван - дизайнер (Франція), ErwanBouvet

1147.                    Бугеря Марина - мол. науковий співробітник Черкаського обласного краєзнавчого музею

1148.                    Булкін Кирило - актор, літератор, лауреат премії ім. В. Стуса

1149.                    Булуй Ганна - музикант

1150.                    Валах Тетяна - ст. науковий співробітник Черкаського обласного краєзнавчого музею

1151.                    Васильєв Денис - перкуссіонист, органолог, краєзнавець, керівник етно - музикального клубу "БарабанЗА" м. Запоріжжя

1152.                    Васін Андрій – піаніст, соліст (у складі Камерного Ансамблю "Київ") Національного будинку Органної та Камерної музики України,старший викладач Національної Музичної Академії України ім.П.І.Чайковського

1153.                    Владимиров Володимир - актор,каскадер к\ст О.Довженко

1154.                    Вовкогон Лариса - директор гарнізонного будинку офіцерів, м. Житомир -  від імені колективу будинку офіцерів

1155.                    Гарда Катерина - бібліотекар

1156.                    Гарнага Валентин - ст. науковий співробітник Черкаського обласного краєзнавчого музею

1157.                    Гірник Володимир – художній керівник Закарпатської обласної філармонії

1158.                    Гнатенко Микола - директор-художній керівник Львівського академічного обласного музично-драматичного театру ім.Ю.Дрогобича, заслужений діяч мистецтв

1159.                    Гнатюк Галина – поетеса

1160.                    Гобдич Микола - заслужений діяч мистецтв України, керівник муніципального Камерного хору «Київ»

1161.                    Голубятніков Ігор - музикант

1162.                    Григоренко Тетяна  - ст. науковий співробітник Черкаського обласного краєзнавчого музею

1163.                    Гронський Володимир - композитор, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка

1164.                    Губіанурі Людмила - директор літературно-меморіального музею М.Булгакова

1165.                    Гудименко Асія – художник (Одеса)

1166.                    Данильченко Андрій - кіносценарист, заслужений діяч мистецтв України, лауреат премії ім. Василя Стуса

1167.                    Дем`янишина Лариса - художник, член ООНСХУ

1168.                    Демура Алла - продюсер

1169.                    Диба Наталя - зав. відділу літератури іноземними мовами та міжнародних проектів ОННБ ім.М.Горького

1170.                    Дигас Галина – художник

1171.                    Добровольська Галина - бібліотекар

1172.                    Дудко Вячеслав – композитор

1173.                    Дяк Юрій - актор Національного академічного театру російської драми імені Лесі Українки

1174.                    Жадько Вiкторiя - заслужена артистка Украiни, лауреат мiжнародних та нацiональних конкурсiв,диригент ЗАСО НРКУ, професор КНУКiМ

1175.                    Журавицкий Вадим - композитор, проживающий в Германии

1176.                    Зайцева Емма - заслужений діяч мистецтв України, головний художник Закарпатського обласного українського музично-драматичного театру

1177.                    Заплатніков Вадим - архітектор

1178.                    Зирянська Вікторія - художник-живописець, член Національної спілки художників України

1179.                    Зозуля Тетяна - режисер, керівник Мистецько-концертного центру  ім. Івана Козловського

1180.                    Зюбіна Римма - актриса. Київ

1181.                    Іванюк Анатолій - гурт «НеМо»

1182.                    Карнак Андрій - композитор, канд. мист

1183.                    Кільметов Олексій - художник

1184.                    Клименко Наталія  - архітектор, лауреат Державної премії в галузі архітектури

1185.                    Климентовська Янка - поетеса, бард

1186.                    Книга Олександр - генеральний директор - художній керівник Херсонського обласного академічний музично-драматичний театр імені М.Куліша

1187.                    Кобинець Алла - журналіст, лауреат премії імені І.Франка, канд філолог. н., доцент(м.Запоріжжя)

1188.                    Коваленко Юлія - театрознавець, лауреат премії ім. Г. Квітки-Основ'яненко

1189.                    Коверзнєв Костянтин - письменник, член НСПУ

1190.                    Ковпак Катерина - провідний науковий співробітник музею М.Заньковецької

1191.                    Коменда Ольга - кандидат мистецтвознавства, доцент

1192.                    Компанійченко Євгеній – член союзу фотохудожників України

1193.                    Корвач Андрій - скульптор, член спілки художників України

1194.                    Король Олександр - головний режеисер Львівського академічного обласного музично-драматичного театру ім.Ю.Дрогобича і 48 талановитих людей творчого складу театру

1195.                    Кужельний Олексій - н.а.України, художній керівник Київської академічної майстерні театрального мистецтва "Сузір'я", голова Київського місцевого творчого відділення національної спілки театральних діячів України

1196.                    Кузіна Наталія - директор студії по підготовці акторських кадрів при Національній заслуженій капелі бандуристів України ім. Г. І. Майбороди

1197.                    Кузьменко Андрій ( Кузьма Скрябін) - музикант, телеведучий

1198.                    Кулик Олена - співачка, заслужена артистка України, генеральний директор "Київського академічного ансамблю української музики "ДНІПРО"

1199.                    Янчук Олесь - кінорежисер, народний артист України

1200.                    Ярина Мавка - поетеса

1201.                    Ярмоленко Оксана - заступник директора Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва

1202.                    Ярова Ганна – мистецтвознавець

1203.                    Ярошенко Олександр - заслужений артист України, м.Кіровоград

1204.                    Ярошенко Тетяна - директор наукової Бібліотеки Національного університету «Києво-Могилянська академія»

1205.                    Ятло Леонід - президент Фонду культурно-освітніх ініціатив "АЕДА", директор - художній керівник Уманського муніципального камерного хору, доцент, заслужений працівник культури України

1206.                    Ященко Анатолій – заслужений артист України, актор Київського академічного театру драми і комедії на лівому березі Дніпра

 


Корисні посилання
 Проект Довгострокової стратегії розвитку української культури
Український інститут Тараса Шевченка
Інформація Міністерства культури України про стан виконання у червні 2015 р. плану заходів з виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України та Стратегії сталого розвитку «Україна–2020» у 2015 році»
Конкурс статей та фотографій про культурну спадщину Криму
Український патріотичний плакат – 2015
Долучитися до Ради реформ
Бібліотека українського воїна
Мобілізаційні читання до річниці від дня народження Тараса Шевченка
Президент України
Верховна Рада України

Урядова телефонна ''гаряча лінія''
Антикорупційний портал
Українське національне інформагентство ''УКРІНФОРМ''
Український центр культурних досліджень
Культурно-мистецька освіта
Наша сторінка на facebook
Національна безпека і оборона України
Електронні закупівлі Міністерства культури України
Інформаційний ресурс для громадян, вимушених залишати свої оселі
До уваги працівників галузі культури Луганської та Донецької областей