???mainPage???
Пошук

Розширений пошук »


Опитування
Чи зручно Вам користуватися цим сайтом?
Так
Ні
Не завжди
Відповісти Відповісти
Результат опитування Відповісти
Головна  » Доступ до публічної інформації » Нормативно-правові акти Міністерства » Тексти документів» НАКАЗ Міністерства культури України від 15 жовтня 2014 року № 869 "Про занесення об’єктів культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам’яток України" версія для друку
НАКАЗ Міністерства культури України від 15 жовтня 2014 року № 869 "Про занесення об’єктів культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам’яток України"

МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

 

 

НАКАЗ

 

 

Від 15.10.2014 р.

869.

 

 

м. Київ

 

 

 

 

Про занесення об’єктів культурної

спадщини до Державного реєстру

нерухомих пам’яток України 

 

 

Відповідно до статей 5, 14 Закону України "Про охорону культурної спадщини", враховуючи рішення засідань Експертної комісії з розгляду питань занесення об’єктів культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам’яток України (протоколи від 13.02.2014 № 1/14 та від 16.09.2014 № 3/14), Науково-методичної ради з питань охорони культурної спадщини Міністерства культури України (протоколи від 18.02.2014 № 69 та від 17.09.2014 № 72), в межах повноважень, визначених Положенням про Міністерство культури України, затвердженим Указом Президента України від 06.04.2011 № 388, 

 

 

Н А К А З У Ю:

 

 

1. Занести до Державного реєстру нерухомих пам’яток України за категорією місцевого значення об’єкти культурної спадщини:

- у м. Києві згідно з переліком, викладеним у додатку 1;

- у Львівській області згідно з переліком, викладеним у додатку 2.

 

2. Визнати такими, що не підлягають занесенню до Державного реєстру нерухомих пам’яток України у зв’язку з невідповідністю критеріям, визначеним Порядком визначення категорій пам’яток для занесення об’єктів культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам’яток України, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2001 № 1760, об’єкти культурної спадщини:

- у м. Києві згідно з переліком, викладеним у додатку 3;

- у Волинській області згідно з переліком, викладеним у додатку 4;

 

3. Органам охорони культурної спадщини Волинської, Львівської, обласних державних адміністрацій та Київської міської державної адміністрації:

3.1. Забезпечити протягом 2014 року приведення у відповідність до цього наказу облікової документації на пам’ятки, включені відповідно до нього до Державного реєстру нерухомих пам’яток України.

3.2. Поінформувати власників пам’яток або уповноважені ними органи про занесення (незанесення) об’єктів культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам’яток України.

3.3. Забезпечити укладення охоронних договорів і видачу свідоцтв про реєстрацію об’єктів культурної спадщини як пам’яток.

 

4. Органу охорони культурної спадщини Київської міської державної адміністрації та Науково-дослідному інституту пам`яткоохоронних досліджень (Яковина М.М.) забезпечити у місячний термін підготовку та подання облікової документації необхідної для подання центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони культурної спадщини для занесення до Державного реєстру нерухомих памяток України за категорією національного значення на памятки згідно з переліком, викладеним у додатку 5.

 

5. Управлінню охорони нерухомої культурної спадщини (Карпенко Л.В.) забезпечити підготовку необхідних документів для занесення до Державного реєстру нерухомих пам’яток України за категорією національного значення пам’яток згідно з переліком, викладеним у додатку 5.

 

6. Контроль за виконанням наказу покласти на Першого заступника Міністра Островську-Люту О.Б.

 

 

 

Міністр

Є.М. Нищук

 

 

 

Додаток 1

 

Додаток 2

 

Додаток 3

 

Додаток 4

 

Додаток 5


Корисні посилання
 Проект Довгострокової стратегії розвитку української культури
Український інститут Тараса Шевченка
Інформація Міністерства культури України про стан виконання у червні 2015 р. плану заходів з виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України та Стратегії сталого розвитку «Україна–2020» у 2015 році»
Конкурс статей та фотографій про культурну спадщину Криму
Український патріотичний плакат – 2015
Долучитися до Ради реформ
Бібліотека українського воїна
Мобілізаційні читання до річниці від дня народження Тараса Шевченка
Президент України
Верховна Рада України

Урядова телефонна ''гаряча лінія''
Антикорупційний портал
Українське національне інформагентство ''УКРІНФОРМ''
Український центр культурних досліджень
Культурно-мистецька освіта
Наша сторінка на facebook
Національна безпека і оборона України
Електронні закупівлі Міністерства культури України
Інформаційний ресурс для громадян, вимушених залишати свої оселі
До уваги працівників галузі культури Луганської та Донецької областей