???mainPage???
Пошук

Розширений пошук »


Опитування
Чи зручно Вам користуватися цим сайтом?
Так
Ні
Не завжди
Відповісти Відповісти
Результат опитування Відповісти
Головна  » Анонси» Оголошення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад генерального директора Національного історико-архітектурного заповідника „Кам’янець” та Національного архітектурно-історичного заповідника „Чернігів стародавній” версія для друку
Оголошення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад генерального директора Національного історико-архітектурного заповідника „Кам’янець” та Національного архітектурно-історичного заповідника „Чернігів стародавній”

Відповідно до наказу Міністерства від 22.06.2015 року № 432 „Про визначення кандидатур на посади керівників історико-культурних заповідників”  здійснюється підбір фахівців у сфері охорони культурної спадщини, культурних цінностей та музейної справи відповідного професійного спрямування й досвідом роботи  у сфері охорони культурної спадщини, культурних цінностей та музейної справи для визначення кандидатур на посади генерального директора Національного історико-архітектурного заповідника „Кам’янець” та Національного архітектурно-історичного заповідника „Чернігів стародавній”

 

Кваліфікаційні вимоги до кандидата: повна вища освіта (магістр, спеціаліст). Стаж роботи на керівних посадах у соціогуманітарній сфері не менше 3-х років.

 

Повинен знати: державну мову, Конституцію України, чинне законодавство в галузі культури, постанови та рішення Кабінету Міністрів, Міністерства культури України, органів місцевого самоврядування, що регламентують  діяльність у сфері охорони культурної спадщини, культурних цінностей та музейної справи; сучасні методи господарювання й управління; порядок формування і зберігання музейних фондів, форми й методи проведення науково-дослідної, експозиційно-виставкової, методичної, реставраційної та видавничої роботи заповідника; передовий досвід роботи вітчизняних та світових музеїв і заповідників; основи трудового законодавства; правила й норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

 

Завдання та обов'язки генерального директора історико-культурного заповідника. Визначає, формулює, планує, здійснює і координує всі види діяльності Заповідника. Організовує роботу й ефективну взаємодію виробничих одиниць, відділів та інших структурних підрозділів закладу, що спрямовані на дослідження, збереження та використання пам'яток матеріальної і духовної культури, залучення громадян до надбань національної та світової історико-культурної спадщини. Відповідно до профілю Заповідника організовує дослідження та популяризацію культурної та природної спадщини. Забезпечує роботу, що сприяє підвищенню освітнього рівня та культури відвідувачів. Організовує обмін виставками з музеями та іншими установами. Забезпечує комплектування фондів, їх дослідження та популяризацію. Організовує облік і збереження музейних фондів, реставрацію музейних предметів та пам’яток Заповідника. Забезпечує використання та зберігання закріпленого за Заповідником майна. Забезпечує дотримання режиму території Заповідника та охоронних зон його пам’яток. Діє від імені Заповідника, представляє його інтереси. Користується правом розпорядження коштами. У межах своєї компетенції видає накази та інші акти, дає розпорядження, обов'язкові для всіх підрозділів та працівників Заповідника. Укладає договори та контракти. Вживає заходів щодо морального та матеріального заохочення працівників, накладає дисциплінарні стягнення. Вживає заходів щодо забезпечення закладу кваліфікованими кадрами, створення безпечних та сприятливих умов праці. Вирішує питання в межах наданих йому повноважень, доручає виконання окремих організаційно-господарських функцій іншим посадовим особам Заповідника. Забезпечує дотримання чинного законодавства.

 

 

Претендент повинен надати:

 

- заява;

- копія паспорта;

- копія диплома про освіту;

- копії документів про присвоєння наукового ступеня або вченого звання (у разі наявності);

- копія трудової книжки;

- довідка про стан здоров’я (форма 133-О);

- довідка про відсутність судимості;

- копія військового квитка (при наявності);

- розгорнуте резюме;

загальне бачення: місія, концепція діяльності та стратегія розвитку     Заповідника на 5 років.

- рекомендації та інші документи на власний розсуд.

 

Відповідальність за достовірність несе претендент.

Претендент має бути громадянином України, вільно володіти державною мовою та обов’язково послуговуватися нею при виконанні службових обов’язків.

 

 

Документи від претендентів на посаду приймаються протягом місяця з дня опублікування оголошення в газеті “Літературна Україна:

01015, м. Київ,

вул. Лаврська, 9, корп. 20, кім. 16

тел.:254-29-49.

 


Корисні посилання
 Проект Довгострокової стратегії розвитку української культури
Український інститут Тараса Шевченка
Інформація Міністерства культури України про стан виконання у червні 2015 р. плану заходів з виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України та Стратегії сталого розвитку «Україна–2020» у 2015 році»
Конкурс статей та фотографій про культурну спадщину Криму
Український патріотичний плакат – 2015
Долучитися до Ради реформ
Бібліотека українського воїна
Мобілізаційні читання до річниці від дня народження Тараса Шевченка
Президент України
Верховна Рада України

Урядова телефонна ''гаряча лінія''
Антикорупційний портал
Українське національне інформагентство ''УКРІНФОРМ''
Український центр культурних досліджень
Культурно-мистецька освіта
Наша сторінка на facebook
Національна безпека і оборона України
Електронні закупівлі Міністерства культури України
Інформаційний ресурс для громадян, вимушених залишати свої оселі
До уваги працівників галузі культури Луганської та Донецької областей