???mainPage???
Пошук

Розширений пошук »


Опитування
Чи зручно Вам користуватися цим сайтом?
Так
Ні
Не завжди
Відповісти Відповісти
Результат опитування Відповісти
Головна  » Новини» 24 серпня у Національній опері відбудеться мистецька акція «Європейська симфонія — Українській Незалежності» версія для друку
24 серпня у Національній опері відбудеться мистецька акція «Європейська симфонія — Українській Незалежності»

24 серпня о 16:00 до Дня Незалежності України в Національній опері відбудеться мистецький захід «Європейська симфонія — Українській Незалежності» у виконанні симфонічного оркестру I, CULTURE ORCHESTRA. Співорганізаторами заходу є Міністерство культури України, Міністерство культури та національної спадщини Польщі, Інститут Адама Міцкевича та Польський інститут.

 

В Національній опері прозвучить Державний Гімн України, твори Миколи Лисенка, Сергія Прокоф’єва та Леоша Яначека.

 

Диригуватиме відомий український музикант Кирило Карабиць, художній керівник симфонічного оркестру I, CULTURE ORCHESTRA, «Диригент року» за версією британського Королівського філармонічного товариства (2013), шеф-диригент Бортмундського симфонічного оркестру.

 

Солісткою оркестру є грузинська скрипалька Ліза Батіашвілі – одна з найбільш відомих та визнаних музиканток світу. Вона співпрацює з Берлінським філармонійним оркестром, Саксонською державною капелою, Берлінською державною капелою, Симфонічним оркестром Баварського радіо, оркестром Консертгебау, Камерним оркестром Європи та іншими відомими у всьому світі оркестрами.

 

Крім того, 24 серпня починаючи з 21:00 на Майдані Незалежності звучатимуть твори Миколи Лисенка, Олександра Мосолова, Авета Тертеряна, Ігора Лободи, Антоніна Дворжака, Сулхана Цинцадзе та гімн Європейського Союзу «Ода до радості» Людвіга ван Бетховена.

 

Симфонічний оркестр I, CULTURE ORCHESTRA — це 95 молодих найталановитіших музикантів з України, Польщі, Білорусі, Азербайджану, Вірменії, Молдови та Грузії.

Місією оркестру є підтримка діалогу та поглиблення взаємозв’язків між Європейським Союзом та країнами Східного партнерства шляхом спільної музичної діяльності. Репетиції, концертні турне та виступи вчать молодих музикантів долати упередженість і будувати суспільство, засноване на взаємній довірі та повазі.

 

 

Контакти для ЗМІ питань акредитації, організації інтерв’ю та додаткової інформації щодо I, CULTURE Orchestra в Україні):

 

Вікторія Макеєнко

+38(050) 908 08 34

makeenko@keycommunications.ua

 


Корисні посилання
 Проект Довгострокової стратегії розвитку української культури
Український інститут Тараса Шевченка
Інформація Міністерства культури України про стан виконання у червні 2015 р. плану заходів з виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України та Стратегії сталого розвитку «Україна–2020» у 2015 році»
Конкурс статей та фотографій про культурну спадщину Криму
Український патріотичний плакат – 2015
Долучитися до Ради реформ
Бібліотека українського воїна
Мобілізаційні читання до річниці від дня народження Тараса Шевченка
Президент України
Верховна Рада України

Урядова телефонна ''гаряча лінія''
Антикорупційний портал
Українське національне інформагентство ''УКРІНФОРМ''
Український центр культурних досліджень
Культурно-мистецька освіта
Наша сторінка на facebook
Національна безпека і оборона України
Електронні закупівлі Міністерства культури України
Інформаційний ресурс для громадян, вимушених залишати свої оселі
До уваги працівників галузі культури Луганської та Донецької областей