???mainPage???
Пошук

Розширений пошук »


Опитування
Чи зручно Вам користуватися цим сайтом?
Так
Ні
Не завжди
Відповісти Відповісти
Результат опитування Відповісти
Головна  » Новини» Представники українських громад з 21 країн світу зібрались у Києві версія для друку
Представники українських громад з 21 країн світу зібрались у Києві

21 серпня, в Києві відбулась міжнародна науково-практична конференція «Закордонне українство й Україна: взаємодія на шляху утвердження Незалежності», організована Українською Всесвітньою Координаційною Радою (УВКР) при підтримці Міністерства культури України.

 

Заступник Міністра культури з питань європейської інтеграції Андрій Вітренко привітав учасників науково-практичної конференції та зазначив, що Україна особливо потребує тісного партнерства з українцями всього світу у справі забезпечення інтересів і зміцнення своїх позицій на міжнародній арені.

 

«Ви посли української культури, ми цінуємо ваш внесок у формування позитивного іміджу України в світі. За ініціативи Міністерства культури, Уряд реалізовує проект Інституту Тараса Шевченка і підтримка цього проекту закордонним українством є надзвичайно важливою сьогодні,» — додав він.

 

На конференції зібралися представники українських громад з 21 країни світу, були присутні діячі культури і мистецтв, політики, науковці, вчителі.

 

Під час конференції обговорили питання взаємодії нашої держави з українськими діаспорами в світі, протидії російській дезінформації та асиміляції українських діаспор, підвищення статусу закордонних українців та просування України в світі через можливості народної демократії.

 

Також, в рамках зустрічі були нагороджені переможці конкурсу «Найкращий учитель української мови за кордоном», ініційованого і вперше проведеного Українською Всесвітньою Координаційною Радою. Переможцями конкурсу стали 13 вчителів української мови молодших і старших класів з 8 держав світу — Іспанії, Греції, Італії, Румунії, Казахстану, Королівства Нідерланди, Естонської Республіки та Придніпровської Молдавської Республіки.

 

Завершилась конференція покладанням квітів до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні.

 

ДОВІДКОВО. Українська всесвітня координаційна рада (УВКР) — спілка громадських (неурядових) організацій, які добровільно об'єднують українців для задоволення й захисту їхніх національно-культурних, мовних, освітніх, творчих, соціальних, економічних, вікових та інших спільних інтересів. Членами УВКР є українські громадські організації в Україні та за кордоном. За результатами ІІІ Форуму, УВКР нараховує більше 382 членів-організацій.

 

 

 

 

 


Корисні посилання
 Проект Довгострокової стратегії розвитку української культури
Український інститут Тараса Шевченка
Інформація Міністерства культури України про стан виконання у червні 2015 р. плану заходів з виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України та Стратегії сталого розвитку «Україна–2020» у 2015 році»
Конкурс статей та фотографій про культурну спадщину Криму
Український патріотичний плакат – 2015
Долучитися до Ради реформ
Бібліотека українського воїна
Мобілізаційні читання до річниці від дня народження Тараса Шевченка
Президент України
Верховна Рада України

Урядова телефонна ''гаряча лінія''
Антикорупційний портал
Українське національне інформагентство ''УКРІНФОРМ''
Український центр культурних досліджень
Культурно-мистецька освіта
Наша сторінка на facebook
Національна безпека і оборона України
Електронні закупівлі Міністерства культури України
Інформаційний ресурс для громадян, вимушених залишати свої оселі
До уваги працівників галузі культури Луганської та Донецької областей