???mainPage???
Пошук

Розширений пошук »


Опитування
Чи зручно Вам користуватися цим сайтом?
Так
Ні
Не завжди
Відповісти Відповісти
Результат опитування Відповісти
Головна  » Новини» До Дня Незалежності України в Національній опері прозвучав I, CULTURE ORCHESTRA версія для друку
До Дня Незалежності України в Національній опері прозвучав I, CULTURE ORCHESTRA

24 серпня до Дня Незалежності України за ініціативи Міністерства культури України та Інституту Адама Міцкевича, при підтримці Міністерства культури та національної спадщини Польщі і Польського інституту, в Національній опері відбувся мистецький захід «Європейська симфонія — Українській Незалежності» у виконанні симфонічного оркестру I, CULTURE ORCHESTRA.

 

Відкрили концерт Віце-прем'єр-міністр – Міністр культури В’ячеслав Кириленко, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Генрик Літвін та директор Інституту Адама Міцкевича Павел Поторочин.

 

«Концерти I, CULTURE ORCHESTRA, безумовно, є головною культурною подією цьогорічного відзначення Дня Незалежності України. Особливо для нас це важливо в час, коли Україна продовжує опір російській агресії на східних рубежах нашої Батьківщини. У оркестрі задіяні музиканти з різних європейських країн, в тому числі більше двадцяти музикантів з України. Диригентом і художнім керівником є відомий в Європі українець Кирило Карабиць. Отже, в культурі країна інтегрується посиленими темпами. Ми також бачимо підтримку наших європейських друзів на всіх фронтах. Вітаю з Днем Незалежності України. Слава Україні!» — сказав В’ячеслав Кириленко.

 

Віце-прем'єр-міністр – Міністр культури від імені українського Уряду подякував Міністерству культури та національної спадщини Польщі, Посольству Республіки Польща в Україні, Інституту Адама Міцкевича і всім музикантам, які приїхали сьогодні до України.

 

Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Генрик Літвін сказав: «Хочу підкреслити, що ініціатива подарувати два концерти I, CULTURE ORCHESTRA Україні на День Незалежності, як вираз солідарності з українцями в їх боротьбі за незалежність, належить В’ячеславу Кириленку і Павлу Поторочину. Ми бажаємо Україні вистояти і перемогти. З Днем Незалежності!»

 

«Оркестр, який ви сьогодні почуєте, вже грав на найбільш престижних, визначних і найвпливовіших майданчиках Європи. Це не стільки оркестр, скільки ідея. В 2011 році, коли Польща головувала в Європейському Союзі, ми подумали про ідею, яка могла би працювати на поширення співпраці між країнами і створили I, CULTURE ORCHESTRA. Якщо музика змінює людей, а люди змінюють світ, тоді музика змінює світ,» — додав директор Інституту Адама Міцкевича Павел Поторочин.

 

Святкова програма концерту розпочалась виконанням Гімну України, також прозвучали твори Сергія Прокоф’єва, Леоша Яначека та Миколи Лисенка.

 

На заході були присутні представники українського Уряду, дипломатичного корпусу, видатні діячі культури і мистецтв, учасники АТО. Концерт відбувся при аншлазі.

 

IMG_1472

 

 


Корисні посилання
 Проект Довгострокової стратегії розвитку української культури
Український інститут Тараса Шевченка
Інформація Міністерства культури України про стан виконання у червні 2015 р. плану заходів з виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України та Стратегії сталого розвитку «Україна–2020» у 2015 році»
Конкурс статей та фотографій про культурну спадщину Криму
Український патріотичний плакат – 2015
Долучитися до Ради реформ
Бібліотека українського воїна
Мобілізаційні читання до річниці від дня народження Тараса Шевченка
Президент України
Верховна Рада України

Урядова телефонна ''гаряча лінія''
Антикорупційний портал
Українське національне інформагентство ''УКРІНФОРМ''
Український центр культурних досліджень
Культурно-мистецька освіта
Наша сторінка на facebook
Національна безпека і оборона України
Електронні закупівлі Міністерства культури України
Інформаційний ресурс для громадян, вимушених залишати свої оселі
До уваги працівників галузі культури Луганської та Донецької областей