???mainPage???
Пошук

Розширений пошук »


Опитування
Чи зручно Вам користуватися цим сайтом?
Так
Ні
Не завжди
Відповісти Відповісти
Результат опитування Відповісти
Головна  » Новини» Заява Міністерства культури України з приводу рішення російського суду про ув’язнення Олега Сенцова та Олександра Кольченка версія для друку
Заява Міністерства культури України з приводу рішення російського суду про ув’язнення Олега Сенцова та Олександра Кольченка

 

Міністерство культури України висловлює рішучий протест проти рішення, оголошеного 25 серпня 2015 року російським судом щодо ув’язнення українських громадян Олега Сенцова та Олександра Кольченка.

 

Громадяни України, які не піддались тиску російської окупаційної влади, за свою проукраїнську патріотичну позицію були незаконно арештовані та безпідставно, по сфальсифікованих матеріалах слідства, обвинувачені у тероризмі.

 

Суд над політичними заручниками Кремля – режисером Олегом Сенцовим, громадським активістом Олександром Кольченком та іншими громадянами України, які були викрадені і незаконно утримуються на території Російської Федерації, – є показовою розправою над українцями за їх активну послідовну позицію щодо територіальної цілісності України.

 

Судовий процес, який відбувся з грубими порушеннями прав людини, застосуванням психологічних і фізичних тортур, не має нічого спільного з правосуддям і є демонстрацією неповаги російської влади до законів та норм міжнародного права.

 

Отримавши рішучу відсіч Українського народу спробі знищити Українську Незалежність, путінський режим вдався до методів більшовицького терору і розгорнув жорстоку боротьбу проти українських громадян, митців і інтелектуалів, які виступили проти окупації Криму та російської агресії в Україні.

 

Поширення тоталітарної практики політичних розправ в Росії є викликом усьому цивілізованому світу і має отримати консолідовану й дієву відповідь міжнародного співтовариства.

 

Міністерство культури України закликає світову спільноту, усіх людей доброї волі публічно засудити цей цинічний злочин проти українців та вжити усіх можливих заходів для звільнення Олега Сенцова, Олександра Кольченка та всіх громадян України, які продовжують незаконно утримуватися на території Російської Федерації.

 

Вирок Сенцову і Кольченку має стати вироком самому путінському режиму і його апологетам на міжнародному суді, де розглядатимуться злочини Кремля проти України і українців.


Корисні посилання
 Проект Довгострокової стратегії розвитку української культури
Український інститут Тараса Шевченка
Інформація Міністерства культури України про стан виконання у червні 2015 р. плану заходів з виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України та Стратегії сталого розвитку «Україна–2020» у 2015 році»
Конкурс статей та фотографій про культурну спадщину Криму
Український патріотичний плакат – 2015
Долучитися до Ради реформ
Бібліотека українського воїна
Мобілізаційні читання до річниці від дня народження Тараса Шевченка
Президент України
Верховна Рада України

Урядова телефонна ''гаряча лінія''
Антикорупційний портал
Українське національне інформагентство ''УКРІНФОРМ''
Український центр культурних досліджень
Культурно-мистецька освіта
Наша сторінка на facebook
Національна безпека і оборона України
Електронні закупівлі Міністерства культури України
Інформаційний ресурс для громадян, вимушених залишати свої оселі
До уваги працівників галузі культури Луганської та Донецької областей