???mainPage???
Пошук

Розширений пошук »


Опитування
Чи зручно Вам користуватися цим сайтом?
Так
Ні
Не завжди
Відповісти Відповісти
Результат опитування Відповісти
Головна  » Конкурс культурно-мистецьких програм» Рішення конкурсної комісії з розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу виконання культурно-мистецьких програм (реалізації проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, які мають всеукраїнський статус, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка версія для друку
Рішення конкурсної комісії з розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу виконання культурно-мистецьких програм (реалізації проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, які мають всеукраїнський статус, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка

РІШЕННЯ

від 12 серпня 2015 року

конкурсної комісії з розгляду конкурсних пропозицій  та  проведення моніторингу  виконання культурно-мистецьких програм  (реалізації проектів, заходів),  розроблених інститутами громадянського суспільства, які мають всеукраїнський статус, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка

 

Про визначення переможців конкурсу та обсягів бюджетних асигнувань  на реалізацію культурно-мистецьких програм (проектів, заходів).

КОНКУРСНА КОМІСІЯ УХВАЛИЛА:

 

Визначити переможцями конкурсу інститути громадянського суспільства:

 

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Асоціація «КВН України»:

- Всеукраїнський культурно-мистецький конкурс для творчо обдарованих дітей та молоді «Жарт-птиця» за ціллю 3) Сприяння професійному зростанню творчо обдарованих дітей та молоді з обсягом фінансування  82.5 тис. грн.

Всеукраїнська громадська організація «Єврейський форум України»:

- Міжнародний театральний фестиваль «Мандруючі зірки» за ціллю 1) Відтворення культури національних меншин з обсягом фінансування  50.0 тис. грн.

Всеукраїнська громадська організація «Союз підприємців поляків України»:

- Видання газети «Вільність і закон» за ціллю 1) Відтворення культури національних меншин з обсягом фінансування  21.489 тис. грн.

- Видання журналу «Handel PU» за ціллю 2) Відтворення культури національних меншин з обсягом фінансування  50.0 тис. грн.

Асоціація інтернів Верховної Ради України: 

- Культурно-мистецька акція «Історія прапорів України – княжі, козацькі, мілітарні та Державний прапор» за  ціллю 2) популяризація державних та національних символів України з обсягом фінансування  100.0 тис. грн.

Всеукраїнська спілка молодіжних громадських організацій «Всеукраїнська спілка волонтерів»:

- Культурно-мистецька акція «Відродження харківського коцу» за ціллю 4) збереження та популяризація нематеріальної культурної спадщини з обсягом фінансування  30.0 тис. грн.

- Культурно-мистецька акція «Крок до мрії» за ціллю 3) Сприяння професійному зростанню творчо обдарованих дітей та молоді з обсягом фінансування  82.5 тис. грн.

Всеукраїнська спілка молодіжних громадських організацій «Всеукраїнська рада регіонального молодіжного розвитку та співробітництва» :

- Семінар «Культурно-історична спадщина малих міст та селищ України: практичні методи збереження та популяризації» за ціллю 6) підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки працівників музейних закладів України  з обсягом фінансування  52.5.0 тис. грн.

- Культурно-мистецька акція «Яворівські візерунки»  за ціллю  4) збереження та популяризація нематеріальної культурної спадщини з обсягом фінансування  30.0 тис. грн.

-    Культурно-мистецька акція «Самчиківський розпис – нова перлина Поділля»   за ціллю 4) збереження та популяризація нематеріальної культурної спадщини з обсягом фінансування  71.1 тис. грн.

Всеукраїнська громадська організація «Всеукраїнське суспільне об’єднання «Георгія»:

- XI Фестиваль Нового Грузинського Кіно за ціллю 1) відтворення культури національних меншин з обсягом фінансування  50.0 тис. грн.

- Історико-культурне видання «Журнал «Сакартвело» за ціллю 1) відтворення культури національних меншин з обсягом фінансування 50.0 тис. грн.

Всеукраїнська спілки місцевого та регіонального молодіжного розвитку:

- «Свято польської культури в Україні» за ціллю 1) відтворення культури національних меншин з обсягом фінансування  40.0 тис. грн.

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Республіканський культурно-освітній центр «Молодь України»: 

- Всеукраїнський молодіжний мистецький форум «Кобзареві джерела 2015» за ціллю 3) Сприяння професійному зростанню творчо обдарованих дітей та молоді з обсягом фінансування  82.5 тис. грн.

- Всеукраїнський молодіжний історико-етнографічний форум «Богуслав - 2015» за ціллю 4) збереження та популяризація нематеріальної культурної спадщини з обсягом фінансування  42.0 тис. грн.

Всеукраїнська громадська організація «Молодий Народний Рух»:

- Всеукраїнський благодійний фестиваль Тараса Шевченка Ше.Fest за ціллю 4) збереження та популяризація нематеріальної культурної спадщини  з обсягом фінансування  76.9 тис. грн.

Всеукраїнська громадська організація «Дитинство»:

- Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Урок казки» 2015 року Всеукраїнського проекту : «Свято дитячих мрій» за ціллю  3) Сприяння професійному зростанню творчо обдарованих дітей та молоді» з обсягом фінансування  82.5 тис. грн.

 

 

Заступник Міністра культури України,

з питань європейської інтеграції,

голова конкурсної комісії                                                          А.М. Вітренко                       

 

Відповідальний секретар

конкурсної комісії                                                                        Є.А. Сербіна

 

 

 


Корисні посилання
 Проект Довгострокової стратегії розвитку української культури
Український інститут Тараса Шевченка
Інформація Міністерства культури України про стан виконання у червні 2015 р. плану заходів з виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України та Стратегії сталого розвитку «Україна–2020» у 2015 році»
Конкурс статей та фотографій про культурну спадщину Криму
Український патріотичний плакат – 2015
Долучитися до Ради реформ
Бібліотека українського воїна
Мобілізаційні читання до річниці від дня народження Тараса Шевченка
Президент України
Верховна Рада України

Урядова телефонна ''гаряча лінія''
Антикорупційний портал
Українське національне інформагентство ''УКРІНФОРМ''
Український центр культурних досліджень
Культурно-мистецька освіта
Наша сторінка на facebook
Національна безпека і оборона України
Електронні закупівлі Міністерства культури України
Інформаційний ресурс для громадян, вимушених залишати свої оселі
До уваги працівників галузі культури Луганської та Донецької областей